Hero obrázok | spisskanovaves.eu

Podujatia

Domov / Podujatia / Orbis Pictus / Rozhovory o umení: Fotografia v tretej dimenzii

Orbis Pictus / Rozhovory o umení: Fotografia v tretej dimenzii

Prednáška

Orbis Pictus / Rozhovory o umení: Fotografia v tretej dimenzii | spisskanovaves.eu
Popis


17.00 – 19.00 | Orbis Pictus / Rozhovory o umení: Fotografia v tretej dimenzii
Prezentácia fotografickej tvorby Suzanne Pastor (USA/CZ) a Nadi Rovderovej (CZ/SK), spojená s komentovanou prehliadkou a finisážou výstavy FOTOFATAL & PASTORAL.
Výstava ako intermediálny dialóg fotografie, objektov a inštalácií v rôznych obsahových posolstvách dopĺňa prezentáciu súčasnej fotografie v stredo-európskom kontexte a je prvou spoločnou prezentáciou autoriek na Slovensku. Uvádza kurátorka výstavy a riaditeľka GUS Lucia Benická.

10.00 – 19.00 | Dlhý deň s umením 
Prehliadky výstav do večerných hodín. Vstupné: štandardné.


Informácie/kontakt:
Galéria umelcov Spiša, Zimná 46, Spišská Nová Ves
Tel. 053 4174 621, 0910 873 046

Bližšie info
Zdielať na Facebooku

Vážime si vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia.