Vážime si vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia.

Preskočiť na hlavný obsah
Zatvoriť popup okno s vyhľadávaním

MHD

Vzhľadom na pokračujúci mimoriadny prázdninový režim MHD v snahe prispôsobiť tento režim čo najviac potrebám škôl pristupuje eurobus, a. s., od 1.10.2023 k týmto drobným zmenám v CP:


Linka 3 – spoj č. 12 bude vedený o 6:43 hod. a bude zachádzať cez zastávky Hasičská stanica, Dom dôchodcov a ZŠ Lipová

Linka 7 – spoj č. 10 bude doplnený a vedený o 7:15 hod. ako posilový na trase Podskala – ZŠ Lipová – ZŠ Kožucha – sídl. Východ

Linka 8 – spoj č. 22 bude vedený o 7:20 hod. (dochádzka žiakov z UA na ZŠ Hutnícka)

Linka 11 – spoj 3 bude vedený len po zastávku sídlisko Východ a následne bude pokračovať ako MHD č 15 spoj č. 5

Linka 15 – spoj č. 5 bude vedený o 7:35 hod. (z dôvodu obehu vozidiel)


Zároveň budú všetky spoje, ktoré v tomto mimoriadnom režime nepremávajú označené v cestovných poriadkoch značkou „79“ (nepremáva).


eurobus, a. s. Košice
Dopravný závod Spišská Nová Ves
Duklianska 47, 052 63 Spišská Nová Ves

www.eurobus.sk