DIVADELNÝ SPIŠ / T. Masníková: PREŠIBANÝ KOCÚR V ČIŽMÁCH

Typ podujatiaDivadlo

Obrázok podujatia DIVADELNÝ SPIŠ / T. Masníková: PREŠIBANÝ KOCÚR V ČIŽMÁCH

Popis

FESTIVAL DIVADELNÝ SPIŠ 2023
Komorná prehliadka slovenských profesionálnych divadiel a zahraničného hosťa.

Mestské divadlo Actores, Rožňava
Tatiana MASNÍKOVÁ: PREŠIBANÝ KOCÚR V ČIŽMÁCH

Slovenská ľudová rozprávka zo zbierky Pavla Dobšinského okorenená vtipom a humorom je popretkávaná piesňami, prísloviami, porekadlami a ľudovými obyčajmi. Náš odvážny kocúr rozumie všetkému. Nielen ľudskej reči, lež i tomu, čo sa ukrýva v srdci človeka. Posúďte sami. Profesionálne Mestské divadlo Actores Rožňava vstúpi v septembri 2023 do svojej jubilejnej 30. divadelnej sezóny. Doposiaľ divadlo vytvorilo vyše sedemdesiat inscenácií, ktorými oslovuje deti, mládež i dospelé publikum. Jeho dramaturgiu tvoria rôznorodé produkcie od autorských inscenácií, komédie, hudobné predstavenia, muzikály, diela svetových autorov, ocenené medzinárodné divadelné hity, rozprávky, pouličné performance, až po inscenácie, kde texty komunikujú s divákom o vážnych a aktuálnych spoločenských otázkach.

55 min. / vhodné od 3 rokov

Vstupenky si môžete rezervovať alebo zakúpiť aj online na webovej stránke Spišského divadla po kliknutí na konkrétne predstavenie: vstupenky online » »  

V prípade otázok alebo skupinových objednávok kontaktujte divadlo na tel. čísle 053/417 3275 alebo e-mailom na prevadzka@spisskedivadlo.sk.

Viac informácii o podujatí DIVADELNÝ SPIŠ / T. Masníková: PREŠIBANÝ KOCÚR V ČIŽMÁCH
Zdielať na Facebooku