Vážime si vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia.

Preskočiť na hlavný obsah
Zatvoriť popup okno s vyhľadávaním

Pošta Spišská Nová Ves 7 - sídl. Západ I dočasne zatvorená

10.6.2024
Pošta Spišská Nová Ves 7 - sídl. Západ I dočasne zatvorená

Oznamujeme, že Pošta Spišská Nová Ves 7 – Hutnícka 18, sídl. Západ bude počas letného obdobia s účinnosťou od 1. 6. 2024 do 30. 9. 2024 dočasne zatvorená.

Dôvodom dočasného zatvorenia je využitie prevádzkovo menej náročného obdobia v roku pre efektívne využitie ľudského personálu.
Ide o využitie letného obdobia s priemerne najnižším počtom zákazníkov v roku na efektívne riadenie a koncentráciu zamestnancov pôšt na rozhodujúce pošty s vyššou koncentráciou zákazníkov a s dlhšou časovou dostupnosťou.

Počas dočasného zatvorenia pošty budú poštové služby v lokalite zabezpečené najbližšou Poštou Spišská Nová Ves 1.

Slovenská pošta, a. s.
Regionálne riaditeľstvo Košice

Zdielať na Facebook Zdieľať na Facebooku