Hero obrázok | spisskanovaves.eu

Podujatia

Domov / Podujatia / Video kurz 2: Strih

Video kurz 2: Strih

Workshop

Video kurz 2: Strih | spisskanovaves.eu
Popis

Workshop pre začiatočníkov - seminár so skúseným lektorom Petrom Čajom

Rád natáčaš videá telefónom či fotoaparátom? Prihlás sa na workshop, kde sa dozvieš praktické informácie, ktoré platia pre strih.
Lektor vysvetlí všetkým účastníkom základné princípy filmovej a strihovej skladby. Účastníci sa dozvedia, ako sa tvorí príbeh a ako povedať príbeh pomocou strihu v programoch Davinci resolve, Final Cut Pro a programe Imove.

Je potrebné sa vopred prihlásiť na tel. 053/ 442 5250 alebo email: bukovinska@skcak.sk, pretože počet účastníkov je obmedzený (10 osôb).

Účastnícky poplatok za jedno stretnutie je 10 €/osobu, ktorý sa platí priamo na mieste.


Bližšie info
Zdielať na Facebooku

Vážime si vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia.