Hero obrázok | spisskanovaves.eu

Podujatia

Domov / Podujatia / Úvodný I. stupeň čchi kung-u čung (ZYQ)

Úvodný I. stupeň čchi kung-u čung (ZYQ)

Iné

Úvodný I. stupeň čchi kung-u čung (ZYQ) | spisskanovaves.eu
Popis

Úvodný I.stupeň čchi kung-u čung juan (ZYQ) je určený predovšetkým k zlepšeniu zdravia a k osvojeniu uvoľnenia organizmu. Budeme obnovovať a zlepšovať vlastnú životaschopnosť.

Cvičenie je vhodné pre úplných začiatočníkov, aj pokročilých. Na Vašom veku, vierovyznaní, a fyzickej pripravenosti nezáleží. Vždy sa oplatí začať.

Naučíte sa:
- zlepšovať zdravotný stav a imunitu
- zvyšovať množstvo aj kvalitu vlastnej energie
- zbavovať sa vnútorného napätia a byť odolnejší voči stresu
- nastoliť a udržiavať rovnováhu jin - jang (základ zdravia)
- očisťovať organizmus
- zlepšovať intelekt

Jednoduché cvičenia nie sú fyzicko-technicky náročné a vhodné pre všetky vekové kategórie. Rozhodujúca je chuť a vôľa pre seba niečo urobiť. V priebehu víkendu pochopíte význam cvikov, ich nadväznosť a súvis. Po skončení kurzu budete vedieť cvičiť samostatne. Dostanete certifikát o absolvovaní a budete sa môcť zúčastňovať (ne)pravidelných spoločných podujatí. Ako aj on-line cvičení pod vedením inštruktorov školy ZYQ.

Kurz v celkovom rozsahu 15 hodín teoretickej aj praktickej výuky.

On-line (čiastočná alebo úplná) účasť možná.

Približný program kurzu:

sobota 9:00 - 13:00, 14:30 - 18:30

nedeľa 9:00 - 13:00, 14:00 - 17:00

Inštruktor: Miroslav Chudej, E-mail: miroslav.zyq@gmail.com
Cena kurzu: 130 € / 100 €

Rezervácie: 0944 278 814


Zdielať na Facebooku

Vážime si vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia.