M. W. Wrightt: KLUB HYPOCHONDROV

Typ podujatiaDivadlo

Obrázok podujatia M. W. Wrightt: KLUB HYPOCHONDROV

Popis

PREMIÉRA

Sme všetci chorí? Alebo je chorý celý svet? Alebo sme všetci hypochondri? Satirická komédia súčasnej autorky. 

V stredobode satirického ostria tejto hry je naša fascinácia zdravým životným štýlom. Všetci sa usilujeme zostať verní aktuálnym trendom, byť zdraví, udržiavať sa vo forme, byť fit. Z každej strany k nám doliehajú rady, aké výživové doplnky by sme mali užívať, ako by sme mali cvičiť, čo by sme mali jesť... Na druhej strane nás takmer neprestajne ovláda panický strach z ochorenia, permanentná hystéria z možnej nákazy, snaha o hygienicky nezávadné prostredie. Pri najmenšej nepohode si na internete vyhľadávame príznaky a čítame články o smrteľných chorobách. Vo výbornej komédii Meggie W. Wrighttovej túto fascináciu, často hraničiacu s absurdom, sledujeme u Kena, Lea a Toma, ktorí sú posadnutí svojím vzhľadom a zdravotným stavom. Sled vtipných situácií a nedorozumení sa začne, keď sa na scéne postupne objavujú ich blízki, Kenova hysterická manželka Pamela, jej výbušný milenec a plastický chirurg Vito, Leov zakomplexovaný priateľ Ben a Tomova naivná priateľka Gina.  

100 min. 

Vstupenky si môžete rezervovať alebo zakúpiť aj online na webovej stránke Spišského divadla po kliknutí na konkrétne predstavenie: vstupenky online » »  

V prípade otázok alebo skupinových objednávok kontaktujte divadlo na tel. čísle 053/417 3275 alebo e-mailom na prevadzka@spisskedivadlo.sk.

Viac informácii o podujatí M. W. Wrightt: KLUB HYPOCHONDROV
Zdielať na Facebooku