Hero obrázok | spisskanovaves.eu

Pridajte sa k Vianočným pomocníkom

3.11.2022
Pridajte sa k Vianočným pomocníkom

Vianočný projekt, ktorý pomôže a poteší našich seniorov. Pridajte sa k Vianočným pomocníkom, ak chcete potešiť seniorov opatrovateľskej služby.

V Spišskej Novej Vsi sa nám pomocou opatrovateliek a opatrovateľov podarilo zosumarizovať 131 vianočných želaní seniorov, ktorí sú v domácom prostredí, majú zdravotné problémy a sú odkázaní na pomoc opatrovateľky alebo opatrovateľa.

👉 Vianočné želania seniorov sú zverejnené na Instagrame a Facebooku Vianoční pomocníci.

Vianočným pomocníkom sa môže stať ktokoľvek, kto má chuť pomáhať, stačí si vybrať Vianočné želanie, ktoré splní. Vianočné darčeky doručia darcovia osobne alebo poštou na Mestský úrad, Štefánikovo nám. č. 1, 052 01 Spišská Nová Ves, kanc. č. 101. Vianočné dary doručíme prostredníctvom opatrovateľskej služby obdarovaným.

Hlavnou myšlienkou projektu je obdarovať a potešiť seniorov pred Vianocami a pomôcť im takto rozptýliť pocity osamelosti a nezáujmu. Tento ročník projektu sa uskutoční v Košiciach, v Poprade, v Spišskej Novej Vsi a v Levoči. Organizátorom iniciatívy Vianoční pomocníci je Zuzka Ľuptáková. V Spišskej Novej Vsi sa tento projekt uskutoční v spolupráci s Mestom Spišská Nová Ves, ktoré zabezpečuje opatrovateľskú službu pre seniorov.

Zdielať na Facebooku

Vážime si vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia.