Zatvoriť popup okno s vyhľadávaním

Pomôžte nám získať mestský park s aktivitami pre každého

15.8.2022
Pomôžte nám získať mestský park s aktivitami pre každého

Celá Spišská bez výnimky hlasujeme za Čistinky!

Už budúci rok Lidl postaví 5 moderných mestských parkov vybavených workoutovou zónou, multifunkčným ihriskom, grilovacím kútikom i detským ihriskom. Záleží len na hlasoch ľudí, ktoré mestá alebo mestské časti park Čistinka získajú. Všetky prihlásené mestá sú rozdelené do 5 kategórií podľa veľkosti.

Ako získame hlasy?
Za nákupy v Lidli. Od 15. 8. do 25. 9. dostanete za každých 20 € nákupu kartičku s hlasovacím kódom.
Na stránke lidl.sk/cistinka si zo zoznamu miest vyberiete to naše (alebo našu mestskú časť) a prostredníctvom kódu odovzdáte svoj hlas.

Spojme hlasy za moderný park v našom meste!

Viac informácií nájdete na stránke lidl.sk/cistinka

Plagát (formát PDF)

Zdieľať na Facebooku

Vážime si vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia.