Hero obrázok | spisskanovaves.eu

Petícia za znovuotvorenie pobočky Slovenskej pošty na sídl. Západ

19.1.2023
Petícia za znovuotvorenie pobočky Slovenskej pošty na sídl. Západ

Ako iste viete z dôvodu racionalizácie bola zrušená pobočka Slovenskej pošty na sídl. Západ. Bolo vynaložené nemalé úsilie zo strany mesta, aby táto pobočka vôbec vznikla v r. 2008, a to za účelom poskytovania plnohodnotných poštových služieb na sídlisku. 

Nesúhlasíme s rozhodnutím Slovenskej pošty zrušiť pobočku a žiadame, aby prevádzka bolo znovu spustená.

Primátor mesta Pavol Bečarik iniciuje rokovanie s predstaviteľmi vedenia pošty za účelom riešenia tejto záležitosti. Jeho rokovacia pozícia bude posilnená, ak bude mať v rukách petíciu občanov, ktorí sú za znovuzriadenie pobočky. 

Vašim podpisom podporíte túto iniciatívu. Zaberie vám to pár kliknutí a chvíľu času.

Vopred ďakujeme za podporu a zdieľanie tejto výzvy.

Petíciu za znovuotvorenie pobočky Slovenskej pošty na sídl. Západ môžete podpísať TU >>>

Zdielať na Facebooku

Vážime si vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia.