Vážime si vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia.

Preskočiť na hlavný obsah
Zatvoriť popup okno s vyhľadávaním

Oznámenie o zbere vianočných stromčekov

10.1.2023
Oznámenie o zbere vianočných stromčekov

Oznamujeme obyvateľom bytových domov, že odzdobené živé vianočné stromčeky môžu vykladať na kontajnerových stojiskách – vedľa kontajnerov na odpad. Tieto stromčeky budú následne zozbierané a prevezené na regionálne centrum zhodnocovania biologicky rozložiteľných odpadov a biologicky zhodnotené.

Obyvatelia rodinných domov môžu využiť rovnaký spôsob a umiestniť stromčeky na ktoromkoľvek stojisku na sídliskách. Samostatný zber od rodinných domov sa z dôvodu nízkeho záujmu neuskutoční.

Umelé vianočné stromčeky po životnosti je možné bezplatne odovzdať na zbernom dvore.

Zdielať na Facebook Zdieľať na Facebooku