Vážime si vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia.

Preskočiť na hlavný obsah
Zatvoriť popup okno s vyhľadávaním

Do práce na bicykli 2024 – Zaži tlkot svojho mesta

14.5.2024
Do práce na bicykli 2024 – Zaži tlkot svojho mesta

Cieľom súťaže je:

Súťaž je určená pre:

Registrácia účastníkov

Všetci záujemcovia o účasť v súťaži sa môžu bezplatne registrovať na https://www.dopracenabicykli.eu/, kde je možné zaregistrovať svoj tím, a to najneskôr do 7. júna 2024. 

Registrovať sa môžu 2 až 4-členné tímy, ktoré vytvoria zamestnanci firiem, inštitúcií a organizácií pôsobiacich v meste Spišská Nová Ves. Tie budú počas mesiaca jún dochádzať do zamestnania a budú si o tom viesť evidenciu na internetovej stránke www.dopracenabicykli.eu.

Trvanie súťaže

Súťaž trvá od 1. do 30. júna 2024. Pričom registrácia je možná až do 7. júna 2024. Prvé jazdy je možné nahrať do systému aj spätne, a to najneskôr do 6 dní.

Koľko tímov sa zaregistrovalo v minulom roku? 

V roku 2023 sa pod hlavičkou nášho mesta do kampane prihlásilo 25 tímov s celkovo 73 jazdcami, ktorí spolu najazdili 7 742 km.

Veríme, že hlavnou motiváciou pre zapojenie sa do súťaže bude predovšetkým dobrý pocit súťažiacich, že podporujú svoje zdravie, šetria financie a chránia životné prostredie. V snahe zatraktívniť podujatie, okrem súťažných kategórií uvedených v Štatúte súťaže, sú pre súťažiacich pripravené aj bonusy navyše, o ktorých sa dozviete viac na linku https://dopracenabicykli.eu/informacie/co-mozem-ziskat/.

Všetky podrobné informácie o tomto ročníku kampane sú zverejnené v štatúte súťaže, ktorý nájdete po kliknutí na tento odkaz: https://www.dopracenabicykli.eu/statut-sutaze

Vyhlasovateľom súťaže je: Peter Klučka - národný cyklokoordinátor, Ministerstvo dopravy SR.

Koordinátorom a odborným garantom súťaže je: občianske združenie Občianska cykloiniciatíva Banská Bystrica


Plagát (formát PNG)

Zdielať na Facebook Zdieľať na Facebooku