Hero obrázok | spisskanovaves.eu

Zloženie a zoznam ulíc MsV

Mestské výbory
  • Mapa mestských výborov, dokument PDF
  • Mestský výbor č. 1 – Novoveská Huta

    Predseda: Eva Kopperová, DiS. art. 
    Podpredseda: Ing. Ivan Schlosser
    Členovia:
    Ing. Slavomír Slivka
    Ing. Milan Varga
    Ing. Ján Novák
    Rudolf Mikolaj
    RNDr. Daniela Sláviková
    Jozef Jurík
    Branislav Pivovarník
    Ulice: Novoveská cesta, Hnilecká cesta, Kvetná, Lúčna, Horská, Poľná, Rybničná, Tichá, Záhradná, Dúhová, Jasná, Slnečná, Snežná, Bronzová, Medená, Rudná, Sadrovcová, Železná, Stražanská

    Mestský výbor č. 2 – Sídlisko gen. Svobodu 

    Predseda: Mgr. Rastislav Javorský
    Podpredseda: Ing. Vladimír Jančík
    ​​​​​​​ Členovia:
    Valter Retter
    Anna Havašová
    Eva Kopperová, DiS. art.
    JUDr. Ing. Igor Geletka
    Mgr. Miroslav Majerčák
    Ing. Peter Hamrák
    Mgr. Andrea Gromovská
    Ulice: Topoľová, Brezová, Gaštanová, Lipová, Dubová, Agátová, Javorová, Vyšný Hámor, Kamenný obrázok, Jazdecká cesta

    Mestský výbor č. 3 – Ferčekovce

    Predseda: Valter Retter
    Podpredseda: Mgr. Radovan Marcinčin
    Členovia:
    PaedDr. Branislav Tkáč, MBA.
    Ing. Ladislav Vastuško
    Ing. Ondrej Majerník
    Ing. Marián Užák
    Ing. Helena Tomková
    Ľubomír Vaic
    Ing. arch. Mária Kleinová
    Ulice: Karpatská, Šarišská, Zemplínska, Magurská, Spišská, Pieninská, Muráňska, Gemerská,
    Liptovská, Turčianska, Oravská, Čergovská, Kysucká, Rajecká, Považská, Pohronská,
    Detvianska, Trenčianska, Nitrianska, Podunajská, Predná Huta, Dunajská, Laborecká,
    Inovecká, Trnavská, Tatranská

    Mestský výbor č. 4 – sídlisko Mier

    Predseda: PaedDr. Dávid Demečko
    Podpredseda: Ing. Ľubomír Pastiran
    Členovia:
    PhDr. Róbert Kočiš
    Ing. Marek Magač
    Marek Marchyn
    Mgr. Jozef Kačenga
    Ing. Peter Vyparina
    Mgr. Jozef Para
    Mgr. Radovan Marcinčin
    Ulice: J. Wolkera, P. Jilemnického, Trieda 1. mája, Bezručova, Z. Nejedlého, Krčméryho, Štúrovo nábrežie, Komenského, J. Matušku, Šafárikovo námestie, Medza, lokalita nákupné centrum Kaufland, Duklianska 19, 19 A

    Mestský výbor č. 5 – sídlisko Západ

    Predseda: Adnan Akram
    Podpredseda: Mgr. Peter Bednár
    Členovia:
    Bc. Miroslav Kubík
    Ján Petrík
    Mgr. Tomáš Cehlár
    Mgr. Andrej Cpin
    Juraj Jurčišin
    Ing. Ladislav Lučivjanský
    Peter Šimko
    Ulice: Hutnícka, Duklianska 50, 52, 54, 56, 58, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 75, Kováčska, Hrnčiarska, Zámočnícka, Stolárska, Strojnícka, Kamenárska, Kolárska, Tkáčska

    Mestský výbor č. 6 – Staré mesto (juh)

    Predseda: Ing. Zuzana Záborská
    Podpredseda: Ing. Michal Beharka
    Členovia:
    Ing. Pavol Kubičár
    Ing. Peter Pekarčík
    Mgr. Peter Formela
    MUDr. Peter Zelený, MPH
    Ing. Pavol Čekovský
    Patrik Brezovaj
    JUDr. Ing. Igor Geletka
    Ulice: Za Hornádom, Kalinčiaka, A. Mickiewicza, Stojan, Malá, J. Bottu, Kukučínova, Obrancov mieru, Borovského, Tajovského, M. Gorkého, E. M. Šoltésovej, Elektrárenská, Lesná, Potočná, Tehelná, Borodáčova, F. Urbánka, Palárikova, R. Jašíka, F. Hečku, S. Tomášika, I. Stodolu, Letecká, S. Chalupku, J. Wolkera (rodinné domy), T. Vansovej, Slobody, J. Čajaka, V. Nezvala, J. Fándlyho, Šestnástka, Za Šestnástkou, Hurbanova, J. Kostru, Záborského, Smreková, Limbová, Jedľová, Borovicová, Červená, Jarková, Košiarna

    Mestský výbor č. 7 – Staré mesto (východ)

    Predseda: Bc. Ing. Janka Brziaková
    Podpredseda: Mgr. Andrej Cpin
    Členovia:
    Mgr. Milan Kudrik
    Mgr. Erik Smik
    Mgr. Rastislav Javorský
    Ing. Vasil Kolesár
    Mgr. Jozef Cvengroš
    Ing. Branislav Rusiňák
    Mgr. Ing. Tibor Tarbaj
    Ulice: Mlynská, Brusník, Drevárska, Zimná, Fraňa Kráľa, J. Hanulu, Čsl. armády, Rázusova, Ing. O. Kožucha, Škultétyho, I. Krasku, Rybárska, Zábojského, Zvonárska, Konrádova, Banícka, Sadová, Podskala, Hájik, Pod Tepličkou, Tepličská cesta, Radničné námestie

    Mestský výbor č. 8 – Staré mesto (sever)

    Predseda: Ing. Jozef Gonda
    Podpredseda: MUDr. Alena Pekarčíková
    Členovia:
    Martin Bartoš
    RNDr. Ladislav Ruttkay
    Adnan Akram
    Marcel Franko
    Ing. Stanislav Susa
    Bc. Lýdia Novoroľníková
    Oliver Búza
    Ulice: Námestie SNP, Vajanského, Chrapčiakova, Hviezdoslavova, J. Fabiniho, B. Němcovej, Ing. Straku, Odborárov, Duklianska 1 - 57, Ing. Rojkoviča, Pri Vyšnej Hati, Sládkovičova, Krížova, Orlia, Jesenského, Tolstého, J. C. Hronského, Mišíkova, Puškinova, Železničná, Mudroňova, Kollárova, Slovenská, Svätoplukova, Rastislavova, Koceľova, Letná, Štefánikovo námestie, Markušovská cesta, Levočská, Gorazdova, Školská, Moravská, Starosaská, Česká, Odorínska cesta, Cintorínska, Slnečné nábrežie, Nad Medzou, Stará cesta, Nábrežie Hornádu

    Mestský výbor č. 9 – Telep, Modrý vrch

    Fb:  https://www.facebook.com/groups/595012587579032/
    Predseda: Mgr. Tomáš Cehlár
    Podpredseda: MUDr. Ján Pukluš
    Členovia:
    Ľubomír Slaninka
    Ivan Geletka
    Marcela Barteľová
    Júlia Maniaková
    Bc. Slavomír Harmata
    Mgr. Gustáv Krajči
    Ing. Eduard Hudy
    Ulice: Bernolákova, J. Hollého, Kuzmányho, J. I. Bajzu, Kmeťova, Radlinského, Filinského cesta, Harichovský chodník, Jána Janského, Ľaliová, Púpavová, Astrová, Narcisová, Nezábudková

    Vážime si vaše súkromie

    Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia.