Vážime si vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia.

Preskočiť na hlavný obsah
Zatvoriť popup okno s vyhľadávaním

Upozornenie na zmenu dopravného značenia - zjednosmernenie Ul. Ivana Krasku, od 3. 3. 2023

28.2.2023
Upozornenie na zmenu dopravného značenia - zjednosmernenie Ul. Ivana Krasku, od 3. 3. 2023

Na základe vypracovaného projektu dopravného značenia schváleného ORPZ - ODI Spišská Nová Ves a určenia trvalého dopravného značenia pre zmenu organizácie dopravy, plánujeme ako správca miestnych komunikácií dňa 3. 3. 2023 v ranných hodinách zjednosmerniť Ul. Ivana Krasku v Spišskej Novej Vsi.

Postup montáže a postup odkrytia nového dopravného značenia na uliciach: I. Krasku, Hanulova, Čsl. armády a Rybárska je konzultovaný s Okresným dopravným inšpektorátom.

Kontrolné prejazdné hliadky ODI zabezpečia náhodnú kontrolu vodičov v piatok 3. 3. 2023.


Bližšie informácie:

Ing. Ivan Jacko
referát dopravy, MsÚ

Zdielať na Facebook Zdieľať na Facebooku