Hero obrázok | spisskanovaves.eu

Podujatia

Domov / Podujatia / Turistická akcia: Jarný výstup na Pipitku a Osadník

Turistická akcia: Jarný výstup na Pipitku a Osadník

Šport

Turistická akcia: Jarný výstup na Pipitku a Osadník | spisskanovaves.eu
Popis

Odbor Klubu slovenských turistov AC Lokomotíva Bane Spišská Nová Ves pozýva na jarný výstup na Pipitku a Osadník vo Volovských vrchoch.

Zraz: 15. 5. 2022 (nedeľa) o 07:40 na sídlisku Západ pri kostole, alebo o 08:00 na parkovisku pri bývalom Dome kultúry (oproti súdu)

Turistická trasa: Uhorná - Medvedia dolina - Pipitka - Zelená skala - Orlia studňa - rázcestie Osadník - Osadník - Malá Kotlina - Veľká Kotlina rázcestie - chata Skalky.

Presun: peši. Náročnosť: náročné – stúpanie 800 m / klesanie 610 m
Vzdialenosť: 12 km, predpokladaný čas presunu cca 5 hod.

Vedúci výstupu:  Jozef Sitiarik (0904 458 919)     

Poznámka: Podujatie je organizované KST Spišské Tomášovce, ktoré zabezpečilo autobus. Pre členov OKST AC LB Spišská Nová Ves je určených 20 miest. Na podujatie je preto potrebné telefonické nahlásenie u vedúceho do naplnenia kapacity stanovených miest. Cestovné pre členov OKST AC LB Spišská Nová Ves a pre členov KST Spišské Tomášovce je 3-5 €.

Na výstupe sú poistení len členovia odboru KST AC LB SNV s členským preukazom a platnou známkou na rok 2022. Každý účastník sa zúčastňuje turistického podujatia na vlastné nebezpečenstvo, zodpovedá za svoju bezpečnosť a správanie v prírode.

Bližšie info
Zdielať na Facebooku

Vážime si vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia.