Hero obrázok | spisskanovaves.eu

Podujatia

Domov / Podujatia / Pohybom si ma nájdi / Blaumont

Pohybom si ma nájdi / Blaumont

Šport

Pohybom si ma nájdi / Blaumont | spisskanovaves.eu
Popis

Klub orientačného behu Čingov pozýva na pohybovú aktivitu zameranú na  pohyb v otvorenej prírode s prvkami orientácie a je určená pre všetky vekové kategórie a skupiny, ktorí majú radi dobrodružstvo, zábavu a   aktívny pohyb. Napríklad:

- pre jednotlivcov, ktorí chcú ísť do prírody aktívne sa hýbať a pritom chcú mať i náplň a cieľ prečo za pohybom vyraziť
- pre školákov a študentov, ako náhrada telesnej výchovy
- pre rodičov s deťmi, ako náplň vychádzky v prírode, keď sa do hľadania kontrolných stanovíšť zapája celá rodina
- pre rekreačných a výkonnostných bežcov, ktorí si chcú spestriť svoje tréningové jednotky.

Úlohou je navštíviť všetky kontrolné stanovištia (ďalej len KS) v  teréne, ktoré sú zakreslené na mape. Každé KS má svoj kód a písmeno. Písmeno vpíšte do tabuľky a pošlite výsledné  heslo na email kobcingov@gmail.com. Pre účastníkov aktivity sú pripravené diplomy a nálepky. Vyzdvihnúť si ich môžete v Turistickom informačnom centre (Letná 49, Spišská Nová Ves).  

Začiatok aktivity/štart októbrového kola sa nachádza na kóte od parkoviska v Iliašovciach pri futbalovom štadióne smerom na kaplnku Sans Souci. Štart je na mape označený fialovým trojuholníkom S1. Pohyb medzi KS je ľubovoľný bez časového limitu. V prípade technickej pomoci volajte na 0915 283 714.

Bližšie info
Zdielať na Facebooku