Zatvoriť popup okno s vyhľadávaním
Hero obrázok | spisskanovaves.eu

Linka pomoci seniorom

Sociálna pomoc

Mesto Spišská Nová Ves spustilo linku pomoci seniorom

SENIOR V NÚDZI
0905 315 070
seniorvnudzi@mestosnv.sk

V prípade, ak sa senior, seniorka ocitli v krízovej situácii a potrebujú pomoc, alebo potrebujú poradiť, môžu zavolať na telefónne číslo 0905 315 070 alebo napísať na e-mail seniorvnudzi@mestosnv.sk.

Sociálni pracovníci vám budú nápomocní počas pracovných dní v čase od 8.00 do 15.00 hod., prípadne vás nasmerujú s konkrétnymi požiadavkami o pomoc tam, kde ju okamžite dostanete, alebo vám ju priamo zabezpečia.

Vážime si vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia.