Dnes je 22.05.2019, meniny má Júlia, Juliana
Mesto Spišská Nová Ves
 
   Aktuality

Aktuality

Smetiarske auto zabilo na skládke závozníka

15. 11. 2007

Na skládke komunálneho odpadu Kúdelník pri Spišskej Novej Vsi sa v utorok popoludní stalo nešťastie. Vodič nákladného auta pri cúvaní zachytil závozníka a usmrtil ho. (korzar.sk)


Emkobel nechystá zdražovanie tepla

14. 11. 2007

Novovešťania by v budúcom roku nemali za teplo v bytoch platiť viac ako tento rok. (korzar.sk)


Odhalili vandalov

14. 11. 2007

Policajti zadržali dve skupiny vandalov, ktorí po nociach v Spišskej Novej Vsi poškodzovali dopravné značky, betónové kvetináče, svietidlá v podjazde, aj parabolické zrkadlo pri vjazde do podjazdu. (korzar.sk)


Nácvik hromadnej nehody ochromil dopravu v meste

13. 11. 2007

Na Telepe včera ráno havarovali dva autobusy a jedno osobné auto. Zrážka bola fingovaná. Na mieste zasahovali všetky zložky integrovaného záchranného systému. (korzar.sk)


Spišská Nová Ves si pripomenula odkaz majstra Mikuláša Hubu

12. 11. 2007

Na scéne Spišského divadla v Spišskej Novej Vsi v sobotný večer 10. novembra 2007 dominoval odkaz významnej osobnosti slovenskej kultúry Mikuláša Hubu. Udialo sa tak pri príležitosti obnoveného festivalu „Dni Mikuláša...


Štyri obete

12. 11. 2007

Do štatistiky dopravných nehôd v okrese Spišská Nová Ves pribudli v októbri štyri obete. (korzar.sk)


Chytili ďalšieho podvodníka s bytmi

12. 11. 2007

V policajnej sieti uviazol podvodník s bytmi zo Spišskej Novej Vsi. Ide v poradí a nezávisle od seba o druhú kauzu za posledné obdobie, kedy dvaja podvodníci na fingovaných predajoch bytov podviedli niekoľkých ľudí. (korzar.sk)


Krátko: Večer M. Hubu

08. 11. 2007

Martin Huba s manželkou budú hosťami sobotného slávnostného večera venovaného spomienke na významného spišskonovoveského rodáka, herca, recitátora a pedagóga Mikuláša Hubu. (korzar.sk)


Bývalú pôrodnicu kúpilo mesto

07. 11. 2007

Mesto Spišská Nová Ves kúpilo prázdnu budovu bývalého gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia tunajšej nemocnice na Rázusovej ulici. (korzar.sk)


Školský autobus nešiel, deti mrzli na zastávke

07. 11. 2007

Deti z novoveskej mestskej časti Ferčekovce v pondelok aj utorok meškali do školy. Ranný školský autobus v pondelok vôbec nešiel, včera meškal pol hodiny. Košická dopravná spoločnosť odôvodňuje meškanie technickými problémami....