Dnes je 18.02.2019, meniny má Jaromír
Mesto Spišská Nová Ves
 
   Aktuality

Aktuality

Z herne ušiel bez peňazí

07. 05. 2008

V herni na železničnej stanici v Spišskej Novej Vsi úradoval v pondelok ráno zlodej. (korzar.sk)


Školáci vyčistili náučný chodník

07. 05. 2008

Sedemnásť vriec odpadu vyzbierali v Slovenskom raji a na Košiarnom briežku žiaci Základnej školy na Komenského ulici v Spišskej Novej Vsi v rámci Dní ochrany prírody. (korzar.sk)


Kasárne sa predávajú, štátna firma tají kupca

07. 05. 2008

Areál kasární po zrušenom železničnom vojenskom útvare v SNV mení majiteľa. Štátna akciová spoločnosť Technická obnova a ochrana železníc, ktorej kasárne patria, potvrdila ich predaj. (korzar.sk)


Úspešní džudisti

07. 05. 2008

Druhé, tretie a štvrté miesto si vybojovali mladí džudisti Džudo klubu Spišská Nová Ves na minulotýždňovej Veľkej cene Bardejova. Úspechov však bolo viac. (korzar.sk)


Umelé ihrisko je nutnosťou!!!

07. 05. 2008

V druhej lige staršieho a mladšieho dorastu SNV privítala na domácom ihrisku futbalistov Košíc B. Hralo sa za stáleho dažďa a na ťažkom a rozmočenom teréne na Tatrane. (korzar.sk)


Basketbalová dráma znova na Spiši

07. 05. 2008

Najprv nevydarený prvý polčas, nasleduje vysoký bodový náskok Lučenca, potom druhý polčas v podaní Spišiakov, sťahovanie náskoku a nakoniec víťazstvo SNV. (korzar.sk)


Čo vieš o hviezdach?

06. 05. 2008

Súčasťou práce Spišského osvetového strediska je aj organizovanie rôznych súťaží. K tým najstarším a zároveň aj najpopulárnejším patrí vedomostná súťaž Čo vieš o hviezdach. Tá má za sebou už 25. ročník. (snv.sk)


Spriaznené duše

06. 05. 2008

TV REDUTA: Galéria umelcov Spiša predstavila zaujímavú výstavu 2 košických umelcov. Maľby Emílie Závackej sa podobajú fotografiám a fotografie Bartolomeja Cisára sa naopak približujú olejomaľbe. (snv.sk)


Pokus o samovraždu

06. 05. 2008

TV REDUTA: Mestskí policajti Jozef Lapšanský a Milan Hudaček pri jednej obchôdzke pred niekoľkými dňami zachránili život staršiemu mužovi, ktorý chcel spáchať samovraždu. (snv.sk)


Ministerstvo zoškrtalo dotáciu pre domov dôchodcov

06. 05. 2008

Na rekonštrukciu podkrovia v domove dôchodcov a vytvorenie nových izieb pre seniorov získalo Mesto SNV peniaze z eurofondov. Ministerstvo výstavby však zoškrtalo sľúbenú dotáciu. (korzar.sk)