Dnes je 19.07.2019, meniny má Dušana
Mesto Spišská Nová Ves
 
   Aktuality

Aktuality

Personálne zmeny na mestskom úrade

18. 12. 2008

Na novoveskom mestskom úrade (MsÚ) sa zmenilo vedenie. Personálne zmeny sa týkajú funkcie prednostu. (korzar.sk)


Neprehliadnite - Cinka panna v Kine Baník, Elline Vianoce v Sp. divadle

17. 12. 2008

Kino Baník dnes a zajtra premieta slovenský historický film Cinka Panna. Deti zo ZUŠ v Spišskej Novej Vsi na predvianočné obdobie pripravili rozprávkové predstavenie Elline Vianoce. (korzar.sk)


Ihrisko za 4 milióny

17. 12. 2008

TV REDUTA: Posledné mesiace v našom meste prajú mladým športuchtivým ľuďom. Vďaka prostriedkom z rôznych fondov sa podarilo nielen zrekonštruovať, ale aj postaviť niekoľko nových športovísk. (snv.sk)


Historická udalosť

17. 12. 2008

TV REDUTA: Čím bohatšiu históriu má naše mesto, tým vzácnejšie sa prihodia na jeho území udalosti, ktoré ešte novovešťania nezažili. Právom sa k takýmto udalostiam zaradila aj historicky prvá imatrikulácia prvákov denného štúdia...


Kvalitnejší prístup k občanom

17. 12. 2008

TV REDUTA: Príslušníci mestskej polície absolvovali takmer ročné školenie v spolupráci so Sp. osvetovým strediskom. Bolo zamerané na zdokonaľovanie komunikácie s občanmi. (snv.sk)


Oslávili štvrťstoročie expozície klávesových nástrojov v Markušovciach

17. 12. 2008

Klavírnymi a organovými dielami majstrov európskej klasickej hudby oslávili v letohrádku Dardanely v Markušovciach 25. výročie otvorenia expozície klávesových hudobných nástrojov. (korzar.sk)


Vstupné poplatky sa už vyberať nebudú

17. 12. 2008

Poplatky pri vstupe do mestského domova dôchodcov v Spišskej Novej Vsi sa rušia. Mestské nariadenie stanovovalo 30-tisícový poplatok pri prijatí seniora do domova dôchodcov. Od nového roka sa už vyberať nebudú. (korzar.sk)


V meste pribudlo tretie multifunkčné ihrisko na pôde základných škôl

16. 12. 2008

Dňa 15. decembra 2008 bolo za prítomnosti vedenia mesta a poslancov mestského zastupiteľstva otvorené nové multifunkčné ihrisko v areáli Základnej školy na Hutníckej ulici v Spišskej Novej Vsi. V tomto roku je to...


Neprehliadnite - Slovenský film v Baníku, Elline Vianoce

16. 12. 2008

Kino Baník od dnes do štvrtka premieta slovenský historický film Cinka Panna.Deti zo ZUŠ v SNV na predvianočné obdobie pripravili rozprávkové predstavenie Elline Vianoce. (korzar.sk)


Otvorili nové multifunkčné ihrisko

16. 12. 2008

V areáli ZŠ na Hutníckej ulici v SNV otvorili včera nové multifunkčné ihrisko. Prostriedky na jeho výstavbu prisľúbil premiér Robert Fico počas januárovej návštevy mesta. (korzar.sk)