Dnes je 19.07.2019, meniny má Dušana
Mesto Spišská Nová Ves
 
   Aktuality

Aktuality

Neprehliadnite - Tichá noc v Redute, Svätá hora - Filmový klub pri Kine Mier

19. 12. 2008

Vianočný koncert Tichá noc zaznie v sobotu v koncertnej sále Reduty. Filmový klub pri kine Mier dnes premieta mexicko-americký film Svätá hora. (korzar.sk)


Preteky v šortreku

19. 12. 2008

Dnes o 15. hodine štartujú preteky v rýchlokorčuľovaní na krátkej dráhe Slovak open - Danubia Series 2008. (korzar.sk)


Ocenili najlepších

19. 12. 2008

TV REDUTA: Spoločný školský úrad v Smižanoch už po štvrtýkrát oceňoval najúspešnejších žiakov materských a základných škôl. (snv.sk)


Kaderníctvo umením

19. 12. 2008

TV REDUTA: Ak by ste chceli definovať slovo umenie, jedna poučka by vám na to asi nestačila. Isté však je, že robiť umenie dokáže človek v takmer každej oblasti svojho života. (snv.sk)


Napadnutý dôchodca

19. 12. 2008

TV REDUTA: Ľudská bezohľadnosť niekedy nepozná hranice. O to prekvapujúcejšie je, ak tú bezohľadnosť voči spoluobčanom prejavujú deti. (snv.sk)


Lesy mesta Spišská Nová Ves budú riadiť svoje hospodárenie pomocou IS od SOFTIPu

19. 12. 2008

SOFTIP, a. s., dodal spoločnosti Lesy mesta Spišská Nová Ves, s. r. o., komplexný informačný systém SOFTIP PROFIT určený na riadenie podnikových procesov. (pc.server.sk)


Neprehliadnite - Cinka Panna, Svätá hora - Filmový klub

18. 12. 2008

Kino Baník dnes premieta slovenský historický film Cinka Panna.Filmový klub pri kine Mier v piatok premieta mexicko-americký film Svätá hora. (korzar.sk)


V byte sa vykuklil motýľ, do izby vletel netopier

18. 12. 2008

Vonkajšie teploty neobvyklé na tohtoročné obdobie sa sebou prinášajú zaujímavé momenty. Presvedčil sa o tom aj František Kuraj, nadšený zberateľ motýľov a milovník prírody. Na lampe v kuchyni mu pristál obaľovač jablčný....


Rokovacím dňom ostáva štvrtok

18. 12. 2008

Poslanci mestského zastupiteľstva v Spišskej Novej Vsi sa budú aj v budúcom roku schádzať na riadnych rokovaniach vo štvrtok. Pôjde vždy o tretí štvrtok v mesiaci. (korzar.sk)


Za eurofondy vynovia tri novoveské školy

18. 12. 2008

Mesto Spišská Nová Ves zrekonštruuje ďalšie základné školy z nenávratného finančného príspevku z Regionálneho operačného programu (ROP). V siedmom kole posudzovania žiadostí o peniaze z eurofondov uspeli projekty dvoch základných...