dnes je 28.04.2017, meniny má Jarmila
 
   Aktuality

Aktuality

Finále Európskeho pohára juniorov

23. 12. 2007

Počas troch dní súperili najlepší európski juniori v rýchlokorčuľovaní na krátkej dráhe na Zimnom štadióne v Spišskej Novej Vsi vo finále Európskeho pohára. (speed.biznisweb.sk)


Od Tallinu po Porto už bez pasu

22. 12. 2007

Oslavy vstupu do schengenského priestoru sa konali na viacerých miestach východného Slovenska. Aj Spišiaci majú dôvod na radosť - pri cestách za hranice ich už nikto nebude obťažovať kontrolami. (korzar.sk)


Spišskému divadlu šéfuje režisér

21. 12. 2007

Spišskému divadlu v Spišskej Novej Vsi šéfuje nový riaditeľ. Po odchode Štefana Fejka túto funkciu po úspešnom absolvovaní konkurzu obsadil Emil Spišák. (korzar.sk)


Ochrancovia chcú podiel zo vstupného

21. 12. 2007

Ochrancovia prírody chcú podiel zo vstupného, ktoré vyberajú obce od turistov prichádzajúcich do Slovenského raja. (korzar.sk)


Mesto má novú internetovú stránku

20. 12. 2007

SNV má novú oficiálnu internetovú stránku. Užívatelia doterajšej mestskej stránky sú automaticky presmerovaní na novú stránku www.spissskanovaves.eu. (korzar.sk)


Finále európskeho pohára juniorov v Spišskej Novej Vsi

20. 12. 2007

Od dnešného rána sa na štadióne v Spišskej Novej Vsi koná medzinárodné podujatie - Finále európskeho pohára juniorov v rýchlokorčuľovaní na krátkej dráhe. (hk-snv.sk)


Za dom služieb chce mesto 50 miliónov

19. 12. 2007

Situácia okolo domu služieb, kde má vyrásť nákupné centrum, sa opäť zmenila. Po odstúpení košickej firmy Hutné stavby Development, mesto rokuje so spoločnosťou Tescar. (korzar.sk)


Opäť našli danubit, tentokrát pri cintoríne

18. 12. 2007

Pri dome smútku včera ráno našli sáčok, v ktorom boli takmer tri kilogramy danubitu. V priebehu dvoch týždňov ide už o druhý nález tejto výbušniny. (korzar.sk)


Strážcov Slovenského raja ubudlo

15. 12. 2007

Národný park Slovenský raj bude tento rok pred nelegálnymi výrubmi chrániť menej strážcov prírody ako vlani. (korzar.sk)


Nová internetová stránka mesta

14. 12. 2007

Nové webové sídlo mesta Spišská Nová Ves prešlo kompletnou premenou nielen po vonkajšej stránke, ale aj mnohými obsahovými zmenami. Naším cieľom je poskytovať informácie intuitívnym spôsobom a vo forme vyhovujúcej čo najširšiemu...

Kategória: Iné