dnes je 25.04.2014, meniny má Marek
 
   Aktuality > Archív

Archív

Mestskí policajti o jednom z najzaujímavejších prípadov roka: Muž ležal hlavou v Hornáde!

10.04.14

Pripravte sa na mini-seriál o troch najzaujímavejších prípadoch, pri ktorých museli v roku 2013 zasahovať novoveskí mestskí policajti. (spisska24.sk)


Žaby

10.04.14

TV REDUTA: Na Slovenských cestách autá každoročne pripravia o život tisíce žiab, najmä v čase párenia a tiahnutia k vodným zdrojom. No nie len autá sú pre nich postrachom. (snv.sk)


V TIC-ke začína sezóna

10.04.14

TV REDUTA: Aj keď ranné teploty tomu nenasvedčujú, leto sa blíži a s ním aj turistická sezóna. (snv.sk)


Vtipkovanie v klube dôchodcov

10.04.14

TV REDUTA: Na dobrú náladu nie je nikdy neskoro. Preto vám prinášame kúsok atmosféry, ktorá vládla v Klube dôchodcov v rámci aprílovej vtip-parády. Konala sa už tretí krát. (snv.sk)


O Rücone, Stehlíkovej, Jalčovej i SBA

10.04.14

V ostatných dňoch zarezonovala v basketbalovej verejnosti téma vyradenia basketbalového klubu Rücon Spišská Nová Ves zo ženskej extraligy vzhľadom na pozdĺžnosti voči bývalej hráčke Romane Stehlíkovej. (basket.sk)


Gymnazisti v Štrasburgu

09.04.14

TV REDUTA: Byť aspoň na jeden deň poslancom? A čo takto viac ako 1100 km od Spišskej Novej Vsi, priamo v sídle Európskeho parlamentu. (snv.sk)


Agentky rovnosti

09.04.14

TV REDUTA: Aj napriek tomu, že Medzinárodný deň Rómov bol včera, máme pre vás ešte jednu reportáž, kde hlavnú rolu budú hrať práve Rómovia. (snv.sk)


Chorus Iglovia v Gdaňsku

09.04.14

TV REDUTA: Spevácky zbor Chorus Iglovia, po úspešnej reprezentácii v Sankt Peterburgu pred tromi rokmi, zopakoval svoj úspech aj v poľskom Gdaňsku. (snv.sk)


Najvyššiu kostolnú vežu na Slovensku nájdete na Spiši

09.04.14

Veža rímskokatolíckeho kostola Nanebovzatia Panny Márie v centre Spišskej Novej Vsi patrí k najväčším atrakciám mesta. Krásny výhľad z nej totiž stojí za to. (cestovanie.pravda.sk)


Kalendár zo Spišskej porazil všetkých konkurentov: Pozrite si obrázky z mesta, ktoré dostali porotu!

09.04.14

Na súťaži Najkrajšie kalendáre Slovenska sa veľkým úspechom blysla aj Spišská Nová Ves, ktorej kalendár „Moje mesto má narodeniny,“ získal v kategórii mestá 1. miesto! (spisska24.sk)


Zobrazujem správy od 1 do 10 z 12739