Dnes je 21.09.2019, meniny má Matúš
Mesto Spišská Nová Ves
 
   Aktuality > Archív

Archív

Krv daroval plný autobus študentov

22. 11. 2007

Tohtoročná študentská kvapka krvi priniesla na spišskonovoveské i levočské hematologicko-transfúzne oddelenia množstvo prvodarcov. (korzar.sk)


Policajtov ocenili za záchranu života

21. 11. 2007

Združenie náčelníkov obecných a mestských polícií Slovenska na minulotýždňovom sneme oceňovalo mestských policajtov, medzi nimi aj zástupcov zo spišského regiónu. (korzar.sk)


Diaľnica sa blíži k Spišu

20. 11. 2007

V novembri budúceho roka sa majú začať práce na výstavbe diaľničného úseku Jánovce - Jablonov. Križovatka plánovaná pri Levoči zabezpečí napojenie diaľničného privádzača zo Spišskej Novej Vsi. (korzar.sk)


Ženu zabil elektrický prúd

20. 11. 2007

Smrteľný úraz sa stal v jednom z bytov na Rázusovej ulici v centre mesta. (korzar.sk)


Počasie prinútilo cestárov prerušiť prácu

19. 11. 2007

Cesta na Letnej ulici v centre Spišskej Novej Vsi mala byť do konca minulého týždňa kompletne opravená. Cestárom sa sľubovaný termín nepodarilo dodržať, práce prerušilo nepriaznivé počasie. (korzar.sk)


Dom služieb - Košičania odstúpili od projektu!

16. 11. 2007

Košická spoločnosť Hutné stavby development (HSD), ktorá mala realizovať výstavbu moderného nákupného centra na mieste súčasného domu služieb, odstúpila od svojho projektu. (korzar.sk)


Cestu asfaltujú počas sneženia

15. 11. 2007

Práce na oprave cesty na Letnej ulici na novoveskom námestí pokračujú za každého počasia. Včera snežilo, pracovníci dodávateľskej firmy kládli nový asfaltový koberec. (korzar.sk)


Smetiarske auto zabilo na skládke závozníka

15. 11. 2007

Na skládke komunálneho odpadu Kúdelník pri Spišskej Novej Vsi sa v utorok popoludní stalo nešťastie. Vodič nákladného auta pri cúvaní zachytil závozníka a usmrtil ho. (korzar.sk)


Emkobel nechystá zdražovanie tepla

14. 11. 2007

Novovešťania by v budúcom roku nemali za teplo v bytoch platiť viac ako tento rok. (korzar.sk)


Odhalili vandalov

14. 11. 2007

Policajti zadržali dve skupiny vandalov, ktorí po nociach v Spišskej Novej Vsi poškodzovali dopravné značky, betónové kvetináče, svietidlá v podjazde, aj parabolické zrkadlo pri vjazde do podjazdu. (korzar.sk)