Dnes je 04.07.2020, meniny má Prokop
Mesto Spišská Nová Ves
 
   Aktuality > Archív

Archív

Zoznam zo Spišskej, ktorý by ste mali vidieť: Šťastie treba pokúšať, neskrýva sa práve tu váš budúci džob?

25. 01. 2016

Človek nikdy nemôže vedieť, kedy sa práve na neho usmeje šťastie. Preto by sa oň mal pokúšať a využiť na to každú príležitosť. Skúste sa zadívať do tohto zoznamu, možno práve takýto moment čaká práve na vás a nájdete si v ňom váš...


V Spišskej najviac priestupkov tvorili dopravné prešľapy... A tento suverénne vedie!

25. 01. 2016

Ako je to s priestupkami v našom meste a čo musela riešiť počas uplynulého roka muži zákona najčastejšie? Zisťovali sme pre vás konkrétne čísla, ktoré nám poskytla Mestská polícia v Spišskej Novej Vsi.


Momenty, keď na gymnázium v Spišskej vkročil prezident: Sledujte ZÁZNAM, aké privítanie mu študenti pripravili

25. 01. 2016

Po slávnostnom prijatí na radnici mesta Spišská Nová Ves prezident Andrej Kiska zavítal aj do oranžového gymnázia. Na chodbách a v aule školy čakalo na neho stovky študentov. A čakalo ho naozaj akčné privítanie. Nechýbalo ani...


Koľko má vlastne Spišská Nová Ves obyvateľov? Nové zistenia týkajúce sa nášho mesta

25. 01. 2016

V niektorých mestách počet obyvateľov každý rok pribúda, v iných má klesavú tendenciu. Ale ako to vyzerá so Spišskonovovešťanmi? Tu sú najnovšie všakovaké zistenia, ktoré vás určite budú zaujímať.


Prezident Kiska v Spišskej? Nášmu mestu zložil veľký kompliment. Slová, ktoré vás isto potešia!

25. 01. 2016

Na prezidenta Andreja Kisku čakali v Spišskej Novej Vsi aj pracovné povinnosti. Za zatvorenými dverami rokoval s primátorom Jánom Voľným. Zaujímalo nás, o čom diskutovali aj to, aký má prezident vzťah k nášmu mestu.


Návšteva prezidenta SR

25. 01. 2016

23. január 2016 sa do dejín Spišskej Novej Vsi zapíše ako deň prvej oficiálnej návštevy SNV prezidentom SR Andrejom Kiskom.


Predstavujeme stredné školy - Hotelová akadémia a SOŠ Ekonomická

25. 01. 2016

Včera sme Vám predstavili 2 gymnázia, dnes Vám prinášame ponuku Hotelovej akadémie a SOŠ Ekonomickej.


Predstavenie stredných škôl

25. 01. 2016

O niekoľko dní deviataci urobia rozhodnutie, ktoré väčšinou ovplyvní ich ďalšie profesné smerovanie. Mnohí z nich doposiaľ stále nevedia, čo by v živote robili najradšej. Postupne, hlavne im, predstavíme stredné školy pôsobiace v...


Dvorné dialógy s jadrovým fyzikom

25. 01. 2016

20. januára sa v Galérii umelcov Spiša zišli návštevníci už 30. pokračovania Dvorných dialógov. O prvých okamihoch po vzniku vesmíru rozprával hosť podujatia jadrový fyzik RNDr.


Najlepší zápas sezóny v podaní Spišiakov

25. 01. 2016

Proti Detve hrali prvoligoví hokejisti Spišskej Novej Vsi ako vymenení. Dokonale využili päťminútovú presilovku a zvládli celé stretnutie.


Zobrazujem správy od 41 do 50 z 169