Dnes je 22.05.2019, meniny má Júlia, Juliana
Mesto Spišská Nová Ves

2019

4. zasadnutie MsZ, 25.04.2019

1. Určenie overovateľov zápisnice a návrhovej komisie

25.04.2019 09:08:09

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:15
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní15
Neprítomní3
1. Adnan Akram Spoločný klub neprítomný
17. Mgr. Peter Bednár Spoločný klub za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Mgr. Tomáš Cehlár Spoločný klub za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub neprítomný
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. MUDr. Iveta Fulková Spoločný klub za
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga nezávislý kandidát za
7. Ing. Ľubomír Pastiran Spoločný klub za
19. MUDr. Alena Pekarčíková Spoločný klub za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
6. RNDr. Ladislav Ruttkay Spoločný klub za
10. Ľubomír Vaic nezávislý kandidát za
8. PhDr. Ján Volný Smer-SD,SNS neprítomný
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za
11. MUDr. Peter Zelený Smer-SD,SNS za

2. Návrh na schválenie programu rokovania

25.04.2019 09:10:31

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:9
Proti:5
Zdržali sa:1
Nehlasovali:0
Prítomní15
Neprítomní3
1. Adnan Akram Spoločný klub neprítomný
17. Mgr. Peter Bednár Spoločný klub za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Mgr. Tomáš Cehlár Spoločný klub proti
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub neprítomný
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. MUDr. Iveta Fulková Spoločný klub za
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub proti
12. Mgr. Jozef Kačenga nezávislý kandidát zdržal sa
7. Ing. Ľubomír Pastiran Spoločný klub proti
19. MUDr. Alena Pekarčíková Spoločný klub proti
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
6. RNDr. Ladislav Ruttkay Spoločný klub za
10. Ľubomír Vaic nezávislý kandidát za
8. PhDr. Ján Volný Smer-SD,SNS neprítomný
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub proti
11. MUDr. Peter Zelený Smer-SD,SNS za

3. Návrh na schválenie programu rokovania

25.04.2019 09:11:31
Návrh s úpravami

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:15
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní15
Neprítomní3
1. Adnan Akram Spoločný klub neprítomný
17. Mgr. Peter Bednár Spoločný klub za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Mgr. Tomáš Cehlár Spoločný klub za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub neprítomný
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. MUDr. Iveta Fulková Spoločný klub za
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga nezávislý kandidát za
7. Ing. Ľubomír Pastiran Spoločný klub za
19. MUDr. Alena Pekarčíková Spoločný klub za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
6. RNDr. Ladislav Ruttkay Spoločný klub za
10. Ľubomír Vaic nezávislý kandidát za
8. PhDr. Ján Volný Smer-SD,SNS neprítomný
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za
11. MUDr. Peter Zelený Smer-SD,SNS za

4. Návrh VZN mesta Spišská Nová Ves č. 1/2019 o poskytovaní sociálnych služieb v pôsobnosti mesta Spišská Nová Ves a o spôsobe určenia úhrady a výške úhrady za sociálne služby

25.04.2019 09:21:57

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:16
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní16
Neprítomní3
1. Adnan Akram Spoločný klub neprítomný
17. Mgr. Peter Bednár Spoločný klub za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
13. Oliver Búza Spoločný klub za
15. Mgr. Tomáš Cehlár Spoločný klub za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub neprítomný
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. MUDr. Iveta Fulková Spoločný klub za
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga nezávislý kandidát za
7. Ing. Ľubomír Pastiran Spoločný klub za
19. MUDr. Alena Pekarčíková Spoločný klub za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
6. RNDr. Ladislav Ruttkay Spoločný klub za
10. Ľubomír Vaic nezávislý kandidát za
8. PhDr. Ján Volný Smer-SD,SNS neprítomný
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za
11. MUDr. Peter Zelený Smer-SD,SNS za

5. Dodatok č. 2 k VZN č. 4/2017 o určení výšky príspevkov v školách a školských zariadeniach

25.04.2019 09:58:56

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:15
Proti:0
Zdržali sa:1
Nehlasovali:0
Prítomní16
Neprítomní3
1. Adnan Akram Spoločný klub neprítomný
17. Mgr. Peter Bednár Spoločný klub za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
13. Oliver Búza Spoločný klub za
15. Mgr. Tomáš Cehlár Spoločný klub za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub neprítomný
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. MUDr. Iveta Fulková Spoločný klub zdržal sa
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga nezávislý kandidát za
7. Ing. Ľubomír Pastiran Spoločný klub za
19. MUDr. Alena Pekarčíková Spoločný klub za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
6. RNDr. Ladislav Ruttkay Spoločný klub za
10. Ľubomír Vaic nezávislý kandidát za
8. PhDr. Ján Volný Smer-SD,SNS neprítomný
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za
11. MUDr. Peter Zelený Smer-SD,SNS za

6. Záverečný účet mesta Spišská Nová Ves za rok 2018

25.04.2019 10:35:25

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:16
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní16
Neprítomní3
1. Adnan Akram Spoločný klub neprítomný
17. Mgr. Peter Bednár Spoločný klub za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
13. Oliver Búza Spoločný klub za
15. Mgr. Tomáš Cehlár Spoločný klub za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub neprítomný
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. MUDr. Iveta Fulková Spoločný klub za
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga nezávislý kandidát za
7. Ing. Ľubomír Pastiran Spoločný klub za
19. MUDr. Alena Pekarčíková Spoločný klub za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
6. RNDr. Ladislav Ruttkay Spoločný klub za
10. Ľubomír Vaic nezávislý kandidát za
8. PhDr. Ján Volný Smer-SD,SNS neprítomný
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za
11. MUDr. Peter Zelený Smer-SD,SNS za

7. Správa o hospodárení dcérskych spoločností za rok 2018

25.04.2019 10:58:37

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:16
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní16
Neprítomní3
1. Adnan Akram Spoločný klub neprítomný
17. Mgr. Peter Bednár Spoločný klub za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
13. Oliver Búza Spoločný klub za
15. Mgr. Tomáš Cehlár Spoločný klub za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub neprítomný
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. MUDr. Iveta Fulková Spoločný klub za
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga nezávislý kandidát za
7. Ing. Ľubomír Pastiran Spoločný klub za
19. MUDr. Alena Pekarčíková Spoločný klub za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
6. RNDr. Ladislav Ruttkay Spoločný klub za
10. Ľubomír Vaic nezávislý kandidát za
8. PhDr. Ján Volný Smer-SD,SNS neprítomný
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za
11. MUDr. Peter Zelený Smer-SD,SNS za

8. Návrh 1. zmeny rozpočtu mesta v roku 2019

25.04.2019 11:42:16

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:16
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní16
Neprítomní3
1. Adnan Akram Spoločný klub neprítomný
17. Mgr. Peter Bednár Spoločný klub za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
13. Oliver Búza Spoločný klub za
15. Mgr. Tomáš Cehlár Spoločný klub za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub neprítomný
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. MUDr. Iveta Fulková Spoločný klub za
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga nezávislý kandidát za
7. Ing. Ľubomír Pastiran Spoločný klub za
19. MUDr. Alena Pekarčíková Spoločný klub za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
6. RNDr. Ladislav Ruttkay Spoločný klub za
10. Ľubomír Vaic nezávislý kandidát za
8. PhDr. Ján Volný Smer-SD,SNS neprítomný
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za
11. MUDr. Peter Zelený Smer-SD,SNS za

9. Žiadosť o vydanie súhlasného stanoviska pre zaradenie Materskej školy sv. Maximiliána Mária Kolbeho do siete škôl a školských zariadení

25.04.2019 11:45:50

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:16
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní16
Neprítomní3
1. Adnan Akram Spoločný klub neprítomný
17. Mgr. Peter Bednár Spoločný klub za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
13. Oliver Búza Spoločný klub za
15. Mgr. Tomáš Cehlár Spoločný klub za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub neprítomný
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. MUDr. Iveta Fulková Spoločný klub za
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga nezávislý kandidát za
7. Ing. Ľubomír Pastiran Spoločný klub za
19. MUDr. Alena Pekarčíková Spoločný klub za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
6. RNDr. Ladislav Ruttkay Spoločný klub za
10. Ľubomír Vaic nezávislý kandidát za
8. PhDr. Ján Volný Smer-SD,SNS neprítomný
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za
11. MUDr. Peter Zelený Smer-SD,SNS za

10. Návrh na vymenovanie riaditeľa príspevkovej organizácie mesta Spišská Nová Ves ­ Správy telovýchovných zariadení

25.04.2019 11:49:05

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:16
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní16
Neprítomní3
1. Adnan Akram Spoločný klub neprítomný
17. Mgr. Peter Bednár Spoločný klub za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
13. Oliver Búza Spoločný klub za
15. Mgr. Tomáš Cehlár Spoločný klub za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub neprítomný
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. MUDr. Iveta Fulková Spoločný klub za
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga nezávislý kandidát za
7. Ing. Ľubomír Pastiran Spoločný klub za
19. MUDr. Alena Pekarčíková Spoločný klub za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
6. RNDr. Ladislav Ruttkay Spoločný klub za
10. Ľubomír Vaic nezávislý kandidát za
8. PhDr. Ján Volný Smer-SD,SNS neprítomný
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za
11. MUDr. Peter Zelený Smer-SD,SNS za

11. Návrh na založenie obchodnej spoločnosti MEPOS SNV, s. r. o. a schválenie zástupcov mesta Spišská Nová Ves do jej štatutárneho a kontrolného orgánu

25.04.2019 11:56:22
1.

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:16
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní16
Neprítomní3
1. Adnan Akram Spoločný klub neprítomný
17. Mgr. Peter Bednár Spoločný klub za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
13. Oliver Búza Spoločný klub za
15. Mgr. Tomáš Cehlár Spoločný klub za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub neprítomný
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. MUDr. Iveta Fulková Spoločný klub za
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga nezávislý kandidát za
7. Ing. Ľubomír Pastiran Spoločný klub za
19. MUDr. Alena Pekarčíková Spoločný klub za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
6. RNDr. Ladislav Ruttkay Spoločný klub za
10. Ľubomír Vaic nezávislý kandidát za
8. PhDr. Ján Volný Smer-SD,SNS neprítomný
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za
11. MUDr. Peter Zelený Smer-SD,SNS za

12. Návrh na založenie obchodnej spoločnosti MEPOS SNV, s. r. o. a schválenie zástupcov mesta Spišská Nová Ves do jej štatutárneho a kontrolného orgánu

25.04.2019 11:56:55
2.

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:16
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní16
Neprítomní3
1. Adnan Akram Spoločný klub neprítomný
17. Mgr. Peter Bednár Spoločný klub za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
13. Oliver Búza Spoločný klub za
15. Mgr. Tomáš Cehlár Spoločný klub za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub neprítomný
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. MUDr. Iveta Fulková Spoločný klub za
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga nezávislý kandidát za
7. Ing. Ľubomír Pastiran Spoločný klub za
19. MUDr. Alena Pekarčíková Spoločný klub za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
6. RNDr. Ladislav Ruttkay Spoločný klub za
10. Ľubomír Vaic nezávislý kandidát za
8. PhDr. Ján Volný Smer-SD,SNS neprítomný
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za
11. MUDr. Peter Zelený Smer-SD,SNS za

13. Návrh na založenie obchodnej spoločnosti MEPOS SNV, s. r. o. a schválenie zástupcov mesta Spišská Nová Ves do jej štatutárneho a kontrolného orgánu

25.04.2019 11:57:23
3.

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:16
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní16
Neprítomní3
1. Adnan Akram Spoločný klub neprítomný
17. Mgr. Peter Bednár Spoločný klub za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
13. Oliver Búza Spoločný klub za
15. Mgr. Tomáš Cehlár Spoločný klub za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub neprítomný
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. MUDr. Iveta Fulková Spoločný klub za
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga nezávislý kandidát za
7. Ing. Ľubomír Pastiran Spoločný klub za
19. MUDr. Alena Pekarčíková Spoločný klub za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
6. RNDr. Ladislav Ruttkay Spoločný klub za
10. Ľubomír Vaic nezávislý kandidát za
8. PhDr. Ján Volný Smer-SD,SNS neprítomný
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za
11. MUDr. Peter Zelený Smer-SD,SNS za

14. Návrh na založenie obchodnej spoločnosti MEPOS SNV, s. r. o. a schválenie zástupcov mesta Spišská Nová Ves do jej štatutárneho a kontrolného orgánu

25.04.2019 11:58:18
4.

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:16
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní16
Neprítomní3
1. Adnan Akram Spoločný klub neprítomný
17. Mgr. Peter Bednár Spoločný klub za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
13. Oliver Búza Spoločný klub za
15. Mgr. Tomáš Cehlár Spoločný klub za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub neprítomný
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. MUDr. Iveta Fulková Spoločný klub za
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga nezávislý kandidát za
7. Ing. Ľubomír Pastiran Spoločný klub za
19. MUDr. Alena Pekarčíková Spoločný klub za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
6. RNDr. Ladislav Ruttkay Spoločný klub za
10. Ľubomír Vaic nezávislý kandidát za
8. PhDr. Ján Volný Smer-SD,SNS neprítomný
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za
11. MUDr. Peter Zelený Smer-SD,SNS za

15. Návrh na založenie obchodnej spoločnosti MEPOS SNV, s. r. o. a schválenie zástupcov mesta Spišská Nová Ves do jej štatutárneho a kontrolného orgánu

25.04.2019 11:58:49
5.

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:16
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní16
Neprítomní3
1. Adnan Akram Spoločný klub neprítomný
17. Mgr. Peter Bednár Spoločný klub za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
13. Oliver Búza Spoločný klub za
15. Mgr. Tomáš Cehlár Spoločný klub za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub neprítomný
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. MUDr. Iveta Fulková Spoločný klub za
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga nezávislý kandidát za
7. Ing. Ľubomír Pastiran Spoločný klub za
19. MUDr. Alena Pekarčíková Spoločný klub za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
6. RNDr. Ladislav Ruttkay Spoločný klub za
10. Ľubomír Vaic nezávislý kandidát za
8. PhDr. Ján Volný Smer-SD,SNS neprítomný
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za
11. MUDr. Peter Zelený Smer-SD,SNS za

16. Správa o výsledkoch kontroly

25.04.2019 12:04:13

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:16
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní16
Neprítomní3
1. Adnan Akram Spoločný klub neprítomný
17. Mgr. Peter Bednár Spoločný klub za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
13. Oliver Búza Spoločný klub za
15. Mgr. Tomáš Cehlár Spoločný klub za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub neprítomný
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. MUDr. Iveta Fulková Spoločný klub za
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga nezávislý kandidát za
7. Ing. Ľubomír Pastiran Spoločný klub za
19. MUDr. Alena Pekarčíková Spoločný klub za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
6. RNDr. Ladislav Ruttkay Spoločný klub za
10. Ľubomír Vaic nezávislý kandidát za
8. PhDr. Ján Volný Smer-SD,SNS neprítomný
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za
11. MUDr. Peter Zelený Smer-SD,SNS za

17. Správa o výsledku ročnej inventarizácie majetku mesta Spišská Nová Ves za rok 2018

25.04.2019 12:08:46

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:15
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní15
Neprítomní4
1. Adnan Akram Spoločný klub neprítomný
17. Mgr. Peter Bednár Spoločný klub za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
13. Oliver Búza Spoločný klub za
15. Mgr. Tomáš Cehlár Spoločný klub za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub neprítomný
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. MUDr. Iveta Fulková Spoločný klub za
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga nezávislý kandidát za
7. Ing. Ľubomír Pastiran Spoločný klub za
19. MUDr. Alena Pekarčíková Spoločný klub za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
6. RNDr. Ladislav Ruttkay Spoločný klub neprítomný
10. Ľubomír Vaic nezávislý kandidát za
8. PhDr. Ján Volný Smer-SD,SNS neprítomný
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za
11. MUDr. Peter Zelený Smer-SD,SNS za

18. Vysporiadanie vzťahov k nehnuteľnostiam

25.04.2019 12:11:47
1.

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:15
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní15
Neprítomní4
1. Adnan Akram Spoločný klub neprítomný
17. Mgr. Peter Bednár Spoločný klub za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
13. Oliver Búza Spoločný klub za
15. Mgr. Tomáš Cehlár Spoločný klub za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub neprítomný
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. MUDr. Iveta Fulková Spoločný klub za
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga nezávislý kandidát za
7. Ing. Ľubomír Pastiran Spoločný klub za
19. MUDr. Alena Pekarčíková Spoločný klub za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
6. RNDr. Ladislav Ruttkay Spoločný klub neprítomný
10. Ľubomír Vaic nezávislý kandidát za
8. PhDr. Ján Volný Smer-SD,SNS neprítomný
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za
11. MUDr. Peter Zelený Smer-SD,SNS za

19. Vysporiadanie vzťahov k nehnuteľnostiam

25.04.2019 12:13:38
2.

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:15
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní15
Neprítomní4
1. Adnan Akram Spoločný klub neprítomný
17. Mgr. Peter Bednár Spoločný klub za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
13. Oliver Búza Spoločný klub za
15. Mgr. Tomáš Cehlár Spoločný klub za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub neprítomný
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. MUDr. Iveta Fulková Spoločný klub za
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga nezávislý kandidát za
7. Ing. Ľubomír Pastiran Spoločný klub za
19. MUDr. Alena Pekarčíková Spoločný klub za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
6. RNDr. Ladislav Ruttkay Spoločný klub neprítomný
10. Ľubomír Vaic nezávislý kandidát za
8. PhDr. Ján Volný Smer-SD,SNS neprítomný
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za
11. MUDr. Peter Zelený Smer-SD,SNS za

20. Vysporiadanie vzťahov k nehnuteľnostiam

25.04.2019 12:15:58
3.

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:15
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní15
Neprítomní4
1. Adnan Akram Spoločný klub neprítomný
17. Mgr. Peter Bednár Spoločný klub za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
13. Oliver Búza Spoločný klub za
15. Mgr. Tomáš Cehlár Spoločný klub za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub neprítomný
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. MUDr. Iveta Fulková Spoločný klub za
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga nezávislý kandidát za
7. Ing. Ľubomír Pastiran Spoločný klub za
19. MUDr. Alena Pekarčíková Spoločný klub za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
6. RNDr. Ladislav Ruttkay Spoločný klub neprítomný
10. Ľubomír Vaic nezávislý kandidát za
8. PhDr. Ján Volný Smer-SD,SNS neprítomný
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za
11. MUDr. Peter Zelený Smer-SD,SNS za

21. Vysporiadanie vzťahov k nehnuteľnostiam

25.04.2019 12:19:30
4.

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:14
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:1
Prítomní14
Neprítomní5
1. Adnan Akram Spoločný klub neprítomný
17. Mgr. Peter Bednár Spoločný klub za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
13. Oliver Búza Spoločný klub za
15. Mgr. Tomáš Cehlár Spoločný klub za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub neprítomný
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. MUDr. Iveta Fulková Spoločný klub za
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga nezávislý kandidát za
7. Ing. Ľubomír Pastiran Spoločný klub nehlasoval
19. MUDr. Alena Pekarčíková Spoločný klub za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
6. RNDr. Ladislav Ruttkay Spoločný klub neprítomný
10. Ľubomír Vaic nezávislý kandidát za
8. PhDr. Ján Volný Smer-SD,SNS neprítomný
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za
11. MUDr. Peter Zelený Smer-SD,SNS za

22. Vysporiadanie vzťahov k nehnuteľnostiam

25.04.2019 12:21:45
4.2

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:14
Proti:0
Zdržali sa:1
Nehlasovali:0
Prítomní15
Neprítomní4
1. Adnan Akram Spoločný klub neprítomný
17. Mgr. Peter Bednár Spoločný klub za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
13. Oliver Búza Spoločný klub zdržal sa
15. Mgr. Tomáš Cehlár Spoločný klub za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub neprítomný
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. MUDr. Iveta Fulková Spoločný klub za
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga nezávislý kandidát za
7. Ing. Ľubomír Pastiran Spoločný klub za
19. MUDr. Alena Pekarčíková Spoločný klub za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
6. RNDr. Ladislav Ruttkay Spoločný klub neprítomný
10. Ľubomír Vaic nezávislý kandidát za
8. PhDr. Ján Volný Smer-SD,SNS neprítomný
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za
11. MUDr. Peter Zelený Smer-SD,SNS za

23. Vysporiadanie vzťahov k nehnuteľnostiam

25.04.2019 12:24:57
5.

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:15
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní15
Neprítomní4
1. Adnan Akram Spoločný klub neprítomný
17. Mgr. Peter Bednár Spoločný klub za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
13. Oliver Búza Spoločný klub za
15. Mgr. Tomáš Cehlár Spoločný klub za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub neprítomný
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. MUDr. Iveta Fulková Spoločný klub za
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga nezávislý kandidát za
7. Ing. Ľubomír Pastiran Spoločný klub za
19. MUDr. Alena Pekarčíková Spoločný klub za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
6. RNDr. Ladislav Ruttkay Spoločný klub neprítomný
10. Ľubomír Vaic nezávislý kandidát za
8. PhDr. Ján Volný Smer-SD,SNS neprítomný
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za
11. MUDr. Peter Zelený Smer-SD,SNS za

24. Vysporiadanie vzťahov k nehnuteľnostiam

25.04.2019 12:27:47
6.

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:15
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní15
Neprítomní4
1. Adnan Akram Spoločný klub neprítomný
17. Mgr. Peter Bednár Spoločný klub za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
13. Oliver Búza Spoločný klub za
15. Mgr. Tomáš Cehlár Spoločný klub za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub neprítomný
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. MUDr. Iveta Fulková Spoločný klub za
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga nezávislý kandidát za
7. Ing. Ľubomír Pastiran Spoločný klub za
19. MUDr. Alena Pekarčíková Spoločný klub za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
6. RNDr. Ladislav Ruttkay Spoločný klub neprítomný
10. Ľubomír Vaic nezávislý kandidát za
8. PhDr. Ján Volný Smer-SD,SNS neprítomný
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za
11. MUDr. Peter Zelený Smer-SD,SNS za

25. Vysporiadanie vzťahov k nehnuteľnostiam

25.04.2019 12:31:03
7.1

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:15
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní15
Neprítomní4
1. Adnan Akram Spoločný klub neprítomný
17. Mgr. Peter Bednár Spoločný klub za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
13. Oliver Búza Spoločný klub za
15. Mgr. Tomáš Cehlár Spoločný klub za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub neprítomný
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. MUDr. Iveta Fulková Spoločný klub za
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga nezávislý kandidát za
7. Ing. Ľubomír Pastiran Spoločný klub za
19. MUDr. Alena Pekarčíková Spoločný klub za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
6. RNDr. Ladislav Ruttkay Spoločný klub neprítomný
10. Ľubomír Vaic nezávislý kandidát za
8. PhDr. Ján Volný Smer-SD,SNS neprítomný
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za
11. MUDr. Peter Zelený Smer-SD,SNS za

26. Vysporiadanie vzťahov k nehnuteľnostiam

25.04.2019 12:31:54
7.2

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:15
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní15
Neprítomní4
1. Adnan Akram Spoločný klub neprítomný
17. Mgr. Peter Bednár Spoločný klub za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
13. Oliver Búza Spoločný klub za
15. Mgr. Tomáš Cehlár Spoločný klub za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub neprítomný
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. MUDr. Iveta Fulková Spoločný klub za
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga nezávislý kandidát za
7. Ing. Ľubomír Pastiran Spoločný klub za
19. MUDr. Alena Pekarčíková Spoločný klub za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
6. RNDr. Ladislav Ruttkay Spoločný klub neprítomný
10. Ľubomír Vaic nezávislý kandidát za
8. PhDr. Ján Volný Smer-SD,SNS neprítomný
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za
11. MUDr. Peter Zelený Smer-SD,SNS za

27. Vysporiadanie vzťahov k nehnuteľnostiam

25.04.2019 12:34:42
8.

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:15
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní15
Neprítomní4
1. Adnan Akram Spoločný klub neprítomný
17. Mgr. Peter Bednár Spoločný klub za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
13. Oliver Búza Spoločný klub za
15. Mgr. Tomáš Cehlár Spoločný klub za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub neprítomný
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. MUDr. Iveta Fulková Spoločný klub za
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga nezávislý kandidát za
7. Ing. Ľubomír Pastiran Spoločný klub za
19. MUDr. Alena Pekarčíková Spoločný klub za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
6. RNDr. Ladislav Ruttkay Spoločný klub neprítomný
10. Ľubomír Vaic nezávislý kandidát za
8. PhDr. Ján Volný Smer-SD,SNS neprítomný
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za
11. MUDr. Peter Zelený Smer-SD,SNS za

28. Vysporiadanie vzťahov k nehnuteľnostiam

25.04.2019 12:36:43
9.

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:15
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní15
Neprítomní4
1. Adnan Akram Spoločný klub neprítomný
17. Mgr. Peter Bednár Spoločný klub za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
13. Oliver Búza Spoločný klub za
15. Mgr. Tomáš Cehlár Spoločný klub za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub neprítomný
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. MUDr. Iveta Fulková Spoločný klub za
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga nezávislý kandidát za
7. Ing. Ľubomír Pastiran Spoločný klub za
19. MUDr. Alena Pekarčíková Spoločný klub za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
6. RNDr. Ladislav Ruttkay Spoločný klub neprítomný
10. Ľubomír Vaic nezávislý kandidát za
8. PhDr. Ján Volný Smer-SD,SNS neprítomný
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za
11. MUDr. Peter Zelený Smer-SD,SNS za

29. Vysporiadanie vzťahov k nehnuteľnostiam

25.04.2019 12:38:54
10.

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:15
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní15
Neprítomní4
1. Adnan Akram Spoločný klub neprítomný
17. Mgr. Peter Bednár Spoločný klub za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
13. Oliver Búza Spoločný klub za
15. Mgr. Tomáš Cehlár Spoločný klub za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub neprítomný
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. MUDr. Iveta Fulková Spoločný klub za
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga nezávislý kandidát za
7. Ing. Ľubomír Pastiran Spoločný klub za
19. MUDr. Alena Pekarčíková Spoločný klub za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
6. RNDr. Ladislav Ruttkay Spoločný klub neprítomný
10. Ľubomír Vaic nezávislý kandidát za
8. PhDr. Ján Volný Smer-SD,SNS neprítomný
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za
11. MUDr. Peter Zelený Smer-SD,SNS za

30. Vysporiadanie vzťahov k nehnuteľnostiam

25.04.2019 12:41:22
11.

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:14
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:1
Prítomní14
Neprítomní5
1. Adnan Akram Spoločný klub neprítomný
17. Mgr. Peter Bednár Spoločný klub za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
13. Oliver Búza Spoločný klub za
15. Mgr. Tomáš Cehlár Spoločný klub za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub neprítomný
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS nehlasoval
14. MUDr. Iveta Fulková Spoločný klub za
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga nezávislý kandidát za
7. Ing. Ľubomír Pastiran Spoločný klub za
19. MUDr. Alena Pekarčíková Spoločný klub za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
6. RNDr. Ladislav Ruttkay Spoločný klub neprítomný
10. Ľubomír Vaic nezávislý kandidát za
8. PhDr. Ján Volný Smer-SD,SNS neprítomný
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za
11. MUDr. Peter Zelený Smer-SD,SNS za

31. Schválenie zástupcov mesta Spišská Nová Ves do kontrolného orgánu obchodnej spoločnosti Lesy mesta Spišská Nová Ves s.r.o.

25.04.2019 12:46:32

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:15
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní15
Neprítomní4
1. Adnan Akram Spoločný klub neprítomný
17. Mgr. Peter Bednár Spoločný klub za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
13. Oliver Búza Spoločný klub za
15. Mgr. Tomáš Cehlár Spoločný klub za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub neprítomný
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. MUDr. Iveta Fulková Spoločný klub za
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga nezávislý kandidát za
7. Ing. Ľubomír Pastiran Spoločný klub za
19. MUDr. Alena Pekarčíková Spoločný klub za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
6. RNDr. Ladislav Ruttkay Spoločný klub neprítomný
10. Ľubomír Vaic nezávislý kandidát za
8. PhDr. Ján Volný Smer-SD,SNS neprítomný
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za
11. MUDr. Peter Zelený Smer-SD,SNS za

32. Schválenie zástupcov mesta Spišská Nová Ves do štatutárneho a kontrolného orgánu obchodnej spoločnosti EMKOBEL, a.s.

25.04.2019 12:51:08

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:12
Proti:0
Zdržali sa:3
Nehlasovali:0
Prítomní15
Neprítomní4
1. Adnan Akram Spoločný klub neprítomný
17. Mgr. Peter Bednár Spoločný klub za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
13. Oliver Búza Spoločný klub za
15. Mgr. Tomáš Cehlár Spoločný klub za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub neprítomný
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. MUDr. Iveta Fulková Spoločný klub zdržal sa
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga nezávislý kandidát za
7. Ing. Ľubomír Pastiran Spoločný klub zdržal sa
19. MUDr. Alena Pekarčíková Spoločný klub za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
6. RNDr. Ladislav Ruttkay Spoločný klub neprítomný
10. Ľubomír Vaic nezávislý kandidát za
8. PhDr. Ján Volný Smer-SD,SNS neprítomný
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub zdržal sa
11. MUDr. Peter Zelený Smer-SD,SNS za

Štatistika hlasovania poslancov

Č. Meno Strana(y) Áno Nie Zdržal sa Nehlasoval Prítomný Neprítomný
1. Adnan Akram Spoločný klub 0 0 0 0 0 32
17. Mgr. Peter Bednár Spoločný klub 32 0 0 0 0 0
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS 32 0 0 0 0 0
15. Mgr. Tomáš Cehlár Spoločný klub 31 1 0 0 0 0
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub 0 0 0 0 0 32
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS 31 0 0 1 0 0
14. MUDr. Iveta Fulková Spoločný klub 30 0 2 0 0 0
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub 32 0 0 0 0 0
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub 31 1 0 0 0 0
12. Mgr. Jozef Kačenga nezávislý kandidát 31 0 1 0 0 0
7. Ing. Ľubomír Pastiran Spoločný klub 29 1 1 1 0 0
19. MUDr. Alena Pekarčíková Spoločný klub 31 1 0 0 0 0
20. Valter Retter nezávislý kandidát 32 0 0 0 0 0
6. RNDr. Ladislav Ruttkay Spoločný klub 16 0 0 0 0 16
10. Ľubomír Vaic nezávislý kandidát 32 0 0 0 0 0
8. PhDr. Ján Volný Smer-SD,SNS 0 0 0 0 0 32
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub 30 1 1 0 0 0
11. MUDr. Peter Zelený Smer-SD,SNS 32 0 0 0 0 0
13. Oliver Búza Spoločný klub 28 0 1 0 0 0