Dnes je 23.09.2019, meniny má Zdenka
Mesto Spišská Nová Ves

2018

22. zasadnutie MsZ, 29.11.2018

1. Určenie overovateľov zápisnice a návrhovej komisie

29.11.2018 09:21:40

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:18
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní18
Neprítomní1
1. Adnan Akram nezávislý kandidát za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát neprítomný
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

2. Návrh na schválenie programu rokovania

29.11.2018 09:29:40
15.

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:8
Proti:5
Zdržali sa:6
Nehlasovali:0
Prítomní19
Neprítomní0
1. Adnan Akram nezávislý kandidát za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS zdržal sa
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS proti
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS zdržal sa
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS proti
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS proti
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS proti
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS proti
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS zdržal sa
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS zdržal sa
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS zdržal sa
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS zdržal sa
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

3. Návrh na schválenie programu rokovania

29.11.2018 09:30:13
9.

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:7
Proti:8
Zdržali sa:4
Nehlasovali:0
Prítomní19
Neprítomní0
1. Adnan Akram nezávislý kandidát za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS proti
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS proti
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS zdržal sa
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS proti
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS proti
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS proti
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS proti
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS proti
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS zdržal sa
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS proti
20. Valter Retter nezávislý kandidát zdržal sa
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS zdržal sa
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

4. Návrh na schválenie programu rokovania

29.11.2018 09:30:46

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:12
Proti:1
Zdržali sa:6
Nehlasovali:0
Prítomní19
Neprítomní0
1. Adnan Akram nezávislý kandidát zdržal sa
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub zdržal sa
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub zdržal sa
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub proti
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub zdržal sa
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub zdržal sa
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub zdržal sa

5. Plnenie uznesení MsZ

29.11.2018 09:35:10

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:19
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní19
Neprítomní0
1. Adnan Akram nezávislý kandidát za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

6. Dodatok č. 4 k VZN č. 2/2014 o určení výšky dotácie na mzdy a prevádzku škôl a školských zariadení zriadených na území mesta Spišská Nová Ves

29.11.2018 09:39:10

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:19
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní19
Neprítomní0
1. Adnan Akram nezávislý kandidát za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

7. Schválenie spolufinancovania projektu Supernápad ­ Skvelá Úprava ExteRiéru ZŠ Komenského v Spišskej Novej Vsi ­ návrh na zmenu uznesenia

29.11.2018 09:42:08

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:19
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní19
Neprítomní0
1. Adnan Akram nezávislý kandidát za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

8. Návrh 3. zmeny rozpočtu mesta Spišská Nová Ves v roku 2018

29.11.2018 09:55:10

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:19
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní19
Neprítomní0
1. Adnan Akram nezávislý kandidát za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

9. Návrh rozpočtu mesta Spišská Nová Ves na roky 2019, 2020, 2021

29.11.2018 10:33:02

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:11
Proti:3
Zdržali sa:5
Nehlasovali:0
Prítomní19
Neprítomní0
1. Adnan Akram nezávislý kandidát proti
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub zdržal sa
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub proti
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub zdržal sa
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub zdržal sa
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub zdržal sa
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát zdržal sa
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub proti

10. VZN č. 5/2018 o určení názvu ulice v meste Spišská Nová Ves

29.11.2018 10:35:46

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:17
Proti:0
Zdržali sa:1
Nehlasovali:1
Prítomní18
Neprítomní1
1. Adnan Akram nezávislý kandidát za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS nehlasoval
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub zdržal sa
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

11. Poskytnutie náhrady platu za nevyčerpanú dovolenku primátora mesta Spišská Nová Ves

29.11.2018 10:42:43

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:19
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní19
Neprítomní0
1. Adnan Akram nezávislý kandidát za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

12. Návrh plánu kontrolnej činnosti hlavného kontrolóra mesta na I. polrok 2019

29.11.2018 11:02:38

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:16
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:3
Prítomní16
Neprítomní3
1. Adnan Akram nezávislý kandidát za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS nehlasoval
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS nehlasoval
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS nehlasoval
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

13. Správa o výsledkoch následnej kontroly

29.11.2018 11:05:35

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:18
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:1
Prítomní18
Neprítomní1
1. Adnan Akram nezávislý kandidát za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS nehlasoval
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

14. Vysporiadanie vzťahov k nehnuteľnostiam

29.11.2018 11:11:28
1.

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:19
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní19
Neprítomní0
1. Adnan Akram nezávislý kandidát za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

15. Vysporiadanie vzťahov k nehnuteľnostiam

29.11.2018 11:13:57
2.

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:19
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní19
Neprítomní0
1. Adnan Akram nezávislý kandidát za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

16. Vysporiadanie vzťahov k nehnuteľnostiam

29.11.2018 11:18:33
3.

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:13
Proti:0
Zdržali sa:6
Nehlasovali:0
Prítomní19
Neprítomní0
1. Adnan Akram nezávislý kandidát zdržal sa
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS zdržal sa
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub zdržal sa
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub zdržal sa
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub zdržal sa
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS zdržal sa
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

17. Vysporiadanie vzťahov k nehnuteľnostiam

29.11.2018 11:19:53
4.

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:16
Proti:0
Zdržali sa:3
Nehlasovali:0
Prítomní19
Neprítomní0
1. Adnan Akram nezávislý kandidát za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub zdržal sa
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub zdržal sa
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS zdržal sa
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

18. Vysporiadanie vzťahov k nehnuteľnostiam

29.11.2018 11:24:23
4.

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:16
Proti:0
Zdržali sa:3
Nehlasovali:0
Prítomní19
Neprítomní0
1. Adnan Akram nezávislý kandidát za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS zdržal sa
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS zdržal sa
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS zdržal sa
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

19. Vysporiadanie vzťahov k nehnuteľnostiam

29.11.2018 11:28:06
5.

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:9
Proti:0
Zdržali sa:9
Nehlasovali:1
Prítomní18
Neprítomní1
1. Adnan Akram nezávislý kandidát zdržal sa
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub zdržal sa
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS zdržal sa
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub zdržal sa
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub zdržal sa
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub zdržal sa
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub zdržal sa
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS nehlasoval
20. Valter Retter nezávislý kandidát zdržal sa
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub zdržal sa

20. Vysporiadanie vzťahov k nehnuteľnostiam

29.11.2018 11:29:46
6.

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:19
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní19
Neprítomní0
1. Adnan Akram nezávislý kandidát za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

21. Vysporiadanie vzťahov k nehnuteľnostiam

29.11.2018 11:34:42
7.

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:16
Proti:0
Zdržali sa:2
Nehlasovali:1
Prítomní18
Neprítomní1
1. Adnan Akram nezávislý kandidát zdržal sa
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS zdržal sa
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS nehlasoval
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

22. Vysporiadanie sústav IBV (Malé pole, Blaumont, Iglovia) a ostatných odberov elektrickej energie napojených na sústavu verejného osvetlenia

29.11.2018 12:05:46

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:9
Proti:0
Zdržali sa:10
Nehlasovali:0
Prítomní19
Neprítomní0
1. Adnan Akram nezávislý kandidát za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS zdržal sa
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS zdržal sa
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS zdržal sa
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS zdržal sa
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS zdržal sa
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS zdržal sa
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS zdržal sa
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS zdržal sa
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS zdržal sa
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS zdržal sa
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

23. Vysporiadanie sústav IBV (Malé pole, Blaumont, Iglovia) a ostatných odberov elektrickej energie napojených na sústavu verejného osvetlenia

29.11.2018 12:07:22

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:8
Proti:3
Zdržali sa:7
Nehlasovali:0
Prítomní18
Neprítomní1
1. Adnan Akram nezávislý kandidát zdržal sa
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub zdržal sa
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub proti
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub proti
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub zdržal sa
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub zdržal sa
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS zdržal sa
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS neprítomný
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát zdržal sa
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS zdržal sa
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub proti

24. Poskytnutie dotácií športovým klubom

29.11.2018 12:22:53

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:9
Proti:4
Zdržali sa:6
Nehlasovali:0
Prítomní19
Neprítomní0
1. Adnan Akram nezávislý kandidát za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub zdržal sa
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS proti
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS proti
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS zdržal sa
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS zdržal sa
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS proti
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS proti
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS zdržal sa
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS zdržal sa
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub zdržal sa

25. Poskytnutie dotácií športovým klubom

29.11.2018 12:23:17

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:16
Proti:0
Zdržali sa:3
Nehlasovali:0
Prítomní19
Neprítomní0
1. Adnan Akram nezávislý kandidát zdržal sa
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub zdržal sa
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub zdržal sa
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

Štatistika hlasovania poslancov

Č. Meno Strana(y) Áno Nie Zdržal sa Nehlasoval Prítomný Neprítomný
1. Adnan Akram nezávislý kandidát 18 1 6 0 0 0
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub 20 0 5 0 0 0
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS 20 2 3 0 0 0
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS 19 3 2 1 0 0
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS 17 0 7 1 0 0
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub 19 2 4 0 0 0
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS 22 2 1 0 0 0
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS 21 2 2 0 0 0
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub 19 2 4 0 0 0
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub 21 0 4 0 0 0
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS 20 2 2 1 0 0
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS 18 3 1 3 0 0
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub 17 0 8 0 0 0
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS 20 2 3 0 0 0
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS 18 0 6 0 0 1
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS 20 1 3 1 0 0
20. Valter Retter nezávislý kandidát 20 0 4 0 0 1
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS 22 0 3 0 0 0
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub 20 2 3 0 0 0