dnes je 25.09.2017, meniny má Vladislav

2017

15. zasadnutie MsZ, 13.07.2017

1. Určenie overovateľov zápisnice a návrhovej komisie

13.07.2017 08:04:33

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:14
Proti:0
Zdržali sa:1
Nehlasovali:1
Prítomní15
Neprítomní4
1. Adnan Akram Spoločný klub za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub zdržal sa
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Bc. Ing. Igor Geletka Spoločný klub neprítomný
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS neprítomný
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub nehlasoval
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát neprítomný
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

2. Návrh na schválenie programu rokovania

13.07.2017 08:09:03

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:17
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní17
Neprítomní2
1. Adnan Akram Spoločný klub za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Bc. Ing. Igor Geletka Spoločný klub neprítomný
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS neprítomný
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

3. Plnenie uznesení MsZ

13.07.2017 08:10:28

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:17
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní17
Neprítomní2
1. Adnan Akram Spoločný klub za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Bc. Ing. Igor Geletka Spoločný klub neprítomný
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS neprítomný
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

4. Správa z konsolidovanej účtovnej závierky za rok 2016

13.07.2017 08:15:06

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:17
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní17
Neprítomní2
1. Adnan Akram Spoločný klub za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Bc. Ing. Igor Geletka Spoločný klub neprítomný
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS neprítomný
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

5. Návrh 2. zmeny rozpočtu mesta v roku 2017

13.07.2017 08:33:11

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:17
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní17
Neprítomní2
1. Adnan Akram Spoločný klub za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Bc. Ing. Igor Geletka Spoločný klub neprítomný
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS neprítomný
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

6. Správa o hospodárení obchodných spoločností mesta za rok 2016

13.07.2017 09:12:16

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:15
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:2
Prítomní15
Neprítomní4
1. Adnan Akram Spoločný klub nehlasoval
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS nehlasoval
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Bc. Ing. Igor Geletka Spoločný klub neprítomný
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS neprítomný
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

7. Prehľad pridelených dotácií podľa VZN 6/2013

13.07.2017 09:14:07

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:16
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:1
Prítomní16
Neprítomní3
1. Adnan Akram Spoločný klub za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Bc. Ing. Igor Geletka Spoločný klub neprítomný
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS neprítomný
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub nehlasoval

8. Návrh na obstaranie zmeny územného plánu v lokalite Kúdelník

13.07.2017 09:33:56

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:15
Proti:0
Zdržali sa:2
Nehlasovali:0
Prítomní17
Neprítomní2
1. Adnan Akram Spoločný klub za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub zdržal sa
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Bc. Ing. Igor Geletka Spoločný klub neprítomný
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS neprítomný
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub zdržal sa

9. Úplné znenia zriaďovacích listín ZŠ, ZUŠ a CVČ v zriaďovateľskej pôsobnosti mesta Spišská Nová Ves

13.07.2017 09:35:24

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:15
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:2
Prítomní15
Neprítomní4
1. Adnan Akram Spoločný klub za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Bc. Ing. Igor Geletka Spoločný klub neprítomný
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub nehlasoval
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS neprítomný
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub nehlasoval
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

10. Návrh na vyradenie neupotrebiteľného majetku mesta v správe MsÚ, Štefánikovo nám. 1, Spišská Nová Ves

13.07.2017 09:37:07

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:15
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:2
Prítomní15
Neprítomní4
1. Adnan Akram Spoločný klub za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Bc. Ing. Igor Geletka Spoločný klub neprítomný
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub nehlasoval
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS neprítomný
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub nehlasoval
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

11. Správa o výsledku následnej kontroly

13.07.2017 09:40:08

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:15
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:2
Prítomní15
Neprítomní4
1. Adnan Akram Spoločný klub za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Bc. Ing. Igor Geletka Spoločný klub neprítomný
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub nehlasoval
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS neprítomný
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát nehlasoval
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

12. Vysporiadanie vzťahov k nehnuteľnostiam

13.07.2017 09:43:12
1. bod

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:15
Proti:0
Zdržali sa:1
Nehlasovali:1
Prítomní16
Neprítomní3
1. Adnan Akram Spoločný klub za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Bc. Ing. Igor Geletka Spoločný klub neprítomný
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub nehlasoval
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS neprítomný
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub zdržal sa
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

13. Vysporiadanie vzťahov k nehnuteľnostiam

13.07.2017 09:43:38
1. bod

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:16
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:1
Prítomní16
Neprítomní3
1. Adnan Akram Spoločný klub za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Bc. Ing. Igor Geletka Spoločný klub neprítomný
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub nehlasoval
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS neprítomný
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

14. Vysporiadanie vzťahov k nehnuteľnostiam

13.07.2017 09:44:44
2. bod

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:16
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:1
Prítomní16
Neprítomní3
1. Adnan Akram Spoločný klub za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Bc. Ing. Igor Geletka Spoločný klub neprítomný
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub nehlasoval
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS neprítomný
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

15. Vysporiadanie vzťahov k nehnuteľnostiam

13.07.2017 09:46:51
3. bod

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:15
Proti:0
Zdržali sa:1
Nehlasovali:1
Prítomní16
Neprítomní3
1. Adnan Akram Spoločný klub za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub zdržal sa
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Bc. Ing. Igor Geletka Spoločný klub neprítomný
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub nehlasoval
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS neprítomný
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

16. Vysporiadanie vzťahov k nehnuteľnostiam

13.07.2017 09:48:24
4. bod

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:16
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:1
Prítomní16
Neprítomní3
1. Adnan Akram Spoločný klub za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Bc. Ing. Igor Geletka Spoločný klub neprítomný
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub nehlasoval
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS neprítomný
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

17. Vysporiadanie vzťahov k nehnuteľnostiam

13.07.2017 09:56:52
5. bod

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:0
Proti:10
Zdržali sa:6
Nehlasovali:1
Prítomní16
Neprítomní3
1. Adnan Akram Spoločný klub proti
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub proti
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS proti
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS proti
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS proti
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub proti
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS zdržal sa
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS proti
16. Bc. Ing. Igor Geletka Spoločný klub neprítomný
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub nehlasoval
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS zdržal sa
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS neprítomný
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub proti
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS zdržal sa
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS zdržal sa
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS zdržal sa
20. Valter Retter nezávislý kandidát proti
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS zdržal sa
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub proti

18. Vysporiadanie vzťahov k nehnuteľnostiam

13.07.2017 09:57:58
6. bod

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:15
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:2
Prítomní15
Neprítomní4
1. Adnan Akram Spoločný klub za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub nehlasoval
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Bc. Ing. Igor Geletka Spoločný klub neprítomný
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub nehlasoval
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS neprítomný
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

19. Vysporiadanie vzťahov k nehnuteľnostiam

13.07.2017 09:59:57
7. bod

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:9
Proti:0
Zdržali sa:6
Nehlasovali:2
Prítomní15
Neprítomní4
1. Adnan Akram Spoločný klub za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub zdržal sa
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub nehlasoval
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Bc. Ing. Igor Geletka Spoločný klub neprítomný
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub nehlasoval
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS neprítomný
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub zdržal sa
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS zdržal sa
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS zdržal sa
20. Valter Retter nezávislý kandidát zdržal sa
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS zdržal sa
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

20. Vysporiadanie vzťahov k nehnuteľnostiam

13.07.2017 10:03:05
8. bod

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:9
Proti:0
Zdržali sa:5
Nehlasovali:3
Prítomní14
Neprítomní5
1. Adnan Akram Spoločný klub nehlasoval
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS zdržal sa
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS zdržal sa
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub nehlasoval
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Bc. Ing. Igor Geletka Spoločný klub neprítomný
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub nehlasoval
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS neprítomný
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub zdržal sa
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS zdržal sa
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS zdržal sa
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

21. Vysporiadanie vzťahov k nehnuteľnostiam

13.07.2017 10:04:59
9. bod

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:13
Proti:0
Zdržali sa:1
Nehlasovali:3
Prítomní14
Neprítomní5
1. Adnan Akram Spoločný klub za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub nehlasoval
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Bc. Ing. Igor Geletka Spoločný klub neprítomný
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub nehlasoval
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS neprítomný
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub zdržal sa
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS nehlasoval
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

22. Vysporiadanie vzťahov k nehnuteľnostiam

13.07.2017 10:06:33
10. bod

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:13
Proti:0
Zdržali sa:1
Nehlasovali:3
Prítomní14
Neprítomní5
1. Adnan Akram Spoločný klub za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub nehlasoval
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Bc. Ing. Igor Geletka Spoločný klub neprítomný
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub nehlasoval
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS neprítomný
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub zdržal sa
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS nehlasoval
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

23. Vysporiadanie vzťahov k nehnuteľnostiam

13.07.2017 10:13:19
11. bod

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:13
Proti:1
Zdržali sa:2
Nehlasovali:1
Prítomní16
Neprítomní3
1. Adnan Akram Spoločný klub za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS proti
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Bc. Ing. Igor Geletka Spoločný klub neprítomný
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub nehlasoval
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS zdržal sa
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS neprítomný
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS zdržal sa
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

24. Vysporiadanie vzťahov k nehnuteľnostiam

13.07.2017 10:16:20
12. bod

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:0
Proti:7
Zdržali sa:9
Nehlasovali:1
Prítomní16
Neprítomní3
1. Adnan Akram Spoločný klub proti
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub zdržal sa
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS proti
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS proti
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS proti
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub zdržal sa
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS zdržal sa
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS proti
16. Bc. Ing. Igor Geletka Spoločný klub neprítomný
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub nehlasoval
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS zdržal sa
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS neprítomný
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub zdržal sa
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS proti
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS zdržal sa
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS proti
20. Valter Retter nezávislý kandidát zdržal sa
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS zdržal sa
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub zdržal sa

25. Vysporiadanie vzťahov k nehnuteľnostiam

13.07.2017 10:18:53
13. bod

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:15
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:2
Prítomní15
Neprítomní4
1. Adnan Akram Spoločný klub za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Bc. Ing. Igor Geletka Spoločný klub neprítomný
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub nehlasoval
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS neprítomný
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát nehlasoval
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

26. Vysporiadanie vzťahov k nehnuteľnostiam

13.07.2017 10:20:28
14. bod

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:16
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:1
Prítomní16
Neprítomní3
1. Adnan Akram Spoločný klub za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Bc. Ing. Igor Geletka Spoločný klub neprítomný
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub nehlasoval
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS neprítomný
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

Štatistika hlasovania poslancov

Č. Meno Strana(y) Áno Nie Zdržal sa Nehlasoval Prítomný Neprítomný
1. Adnan Akram Spoločný klub 22 2 0 2 0 0
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub 22 1 3 0 0 0
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS 24 2 0 0 0 0
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS 23 2 1 0 0 0
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS 23 2 1 0 0 0
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub 17 1 3 5 0 0
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS 22 1 2 1 0 0
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS 24 2 0 0 0 0
16. Bc. Ing. Igor Geletka Spoločný klub 0 0 0 0 0 26
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub 8 0 0 18 0 0
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS 23 0 3 0 0 0
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS 0 0 0 0 0 26
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub 16 1 6 3 0 0
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS 24 1 1 0 0 0
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS 21 0 5 0 0 0
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS 22 1 3 0 0 0
20. Valter Retter nezávislý kandidát 20 1 2 2 0 1
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS 21 0 3 2 0 0
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub 22 1 2 1 0 0