Dnes je 12.12.2018, meniny má Otília
Mesto Spišská Nová Ves

2017

17. zasadnutie MsZ, 14.12.2017

1. Určenie overovateľov zápisnice a návrhovej komisie

14.12.2017 08:07:51

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:15
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní15
Neprítomní4
1. Adnan Akram nezávislý kandidát neprítomný
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub neprítomný
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát neprítomný
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub neprítomný

2. Návrh na schválenie programu rokovania

14.12.2017 08:09:36

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:16
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní16
Neprítomní3
1. Adnan Akram nezávislý kandidát neprítomný
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub neprítomný
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub neprítomný

3. Plnenie uznesení MsZ

14.12.2017 08:13:25

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:16
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní16
Neprítomní3
1. Adnan Akram nezávislý kandidát neprítomný
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub neprítomný
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub neprítomný

4. Návrh na 4. zmenu rozpočtu mesta v roku 2017

14.12.2017 08:23:49

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:17
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní17
Neprítomní2
1. Adnan Akram nezávislý kandidát za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub neprítomný
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub neprítomný

5. Návrh rozpočtu mesta Spišská Nová Ves na roky 2018, 2019, 2020

14.12.2017 08:42:39

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:17
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní17
Neprítomní2
1. Adnan Akram nezávislý kandidát za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub neprítomný
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub neprítomný

6. Dodatok č. 3 k VZN mesta SNV č. 2/2014 o určení výšky dotácie na mzdy a prevádzku škôl a školských zariadení zriadených na území mesta SNV

14.12.2017 08:55:06

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:17
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní17
Neprítomní2
1. Adnan Akram nezávislý kandidát za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub neprítomný
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub neprítomný

7. Vyhodnotenie plnenia Komunitného plánu sociálnych služieb mesta Spišská Nová Ves

14.12.2017 08:57:22

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:16
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní16
Neprítomní3
1. Adnan Akram nezávislý kandidát za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub neprítomný
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát neprítomný
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub neprítomný

8. Rokovací poriadok Mestského zastupiteľstva v Spišskej Novej Vsia

14.12.2017 09:00:55

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:16
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní16
Neprítomní3
1. Adnan Akram nezávislý kandidát za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub neprítomný
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát neprítomný
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub neprítomný

9. Všeobecne záväzné nariadenie č. 5/2017 o určení názvu verejného priestranstva v meste Spišská Nová Ves

14.12.2017 09:04:24

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:17
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní17
Neprítomní2
1. Adnan Akram nezávislý kandidát za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub neprítomný
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub neprítomný

10. Všeobecne záväzné nariadenie č. 6/2017 o určení výšky úhrady nákladov na zabezpečenie sobášnych obradov v matričnom obvode mesta Spišská Nová Ves

14.12.2017 09:07:51

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:17
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní17
Neprítomní2
1. Adnan Akram nezávislý kandidát za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub neprítomný
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub neprítomný

11. Voľba prísediacich Okresného súdu Spišská Nová Ves

14.12.2017 09:11:10

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:15
Proti:0
Zdržali sa:2
Nehlasovali:0
Prítomní17
Neprítomní2
1. Adnan Akram nezávislý kandidát za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub zdržal sa
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub zdržal sa
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub neprítomný
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub neprítomný

12. Schválenie zástupcov mesta Spišská Nová Ves do štatutárneho a kontrolného orgánu obchodnej spoločnosti Lesy mesta Spišská Nová Ves, s. r. o.

14.12.2017 09:20:55

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:13
Proti:1
Zdržali sa:3
Nehlasovali:0
Prítomní17
Neprítomní2
1. Adnan Akram nezávislý kandidát za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub proti
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub zdržal sa
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub zdržal sa
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub zdržal sa
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub neprítomný
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub neprítomný

13. Schválenie a odvolanie zástupcov mesta Spišská Nová Ves do štatutárneho a kontrolného orgánu obchodnej spoločnosti BIC Spišská Nová Ves, s. r. o.

14.12.2017 09:23:47

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:17
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní17
Neprítomní2
1. Adnan Akram nezávislý kandidát za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub neprítomný
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub neprítomný

14. Návrh na vyradenie neupotrebiteľného majetku mesta v správe STEZ SNV ­ multifunkčná podlahová krytina

14.12.2017 09:26:25

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:16
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:1
Prítomní16
Neprítomní3
1. Adnan Akram nezávislý kandidát za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS nehlasoval
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub neprítomný
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub neprítomný

15. Prezentácia prípravy rekonštrukcie Futbalového štadióna v Spišskej Novej Vsi

14.12.2017 09:59:45

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:17
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní17
Neprítomní2
1. Adnan Akram nezávislý kandidát za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub neprítomný
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub neprítomný

16. Správa o výsledku následnej kontroly

14.12.2017 10:02:26

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:15
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:2
Prítomní15
Neprítomní4
1. Adnan Akram nezávislý kandidát za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS nehlasoval
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS nehlasoval
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub neprítomný
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub neprítomný

17. Vysporiadanie vzťahov k nehnuteľnostiam

14.12.2017 10:31:32
1. bod

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:17
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní17
Neprítomní2
1. Adnan Akram nezávislý kandidát za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub neprítomný
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub neprítomný

18. Vysporiadanie vzťahov k nehnuteľnostiam

14.12.2017 10:33:52
2. bod

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:17
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní17
Neprítomní2
1. Adnan Akram nezávislý kandidát za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub neprítomný
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub neprítomný

19. Vysporiadanie vzťahov k nehnuteľnostiam

14.12.2017 10:38:33
3. bod -

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:17
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní17
Neprítomní2
1. Adnan Akram nezávislý kandidát za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub neprítomný
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub neprítomný

20. Vysporiadanie vzťahov k nehnuteľnostiam

14.12.2017 10:38:59
3. bod - 2. uznesenie

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:17
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní17
Neprítomní2
1. Adnan Akram nezávislý kandidát za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub neprítomný
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub neprítomný

21. Vysporiadanie vzťahov k nehnuteľnostiam

14.12.2017 10:41:05
4. bod

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:17
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní17
Neprítomní2
1. Adnan Akram nezávislý kandidát za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub neprítomný
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub neprítomný

22. Vysporiadanie vzťahov k nehnuteľnostiam

14.12.2017 10:44:13
5. bod

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:17
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní17
Neprítomní2
1. Adnan Akram nezávislý kandidát za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub neprítomný
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub neprítomný

23. Vysporiadanie vzťahov k nehnuteľnostiam

14.12.2017 11:01:43
6. bod

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:9
Proti:0
Zdržali sa:8
Nehlasovali:0
Prítomní17
Neprítomní2
1. Adnan Akram nezávislý kandidát za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub zdržal sa
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS zdržal sa
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub zdržal sa
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub neprítomný
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS zdržal sa
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS zdržal sa
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS zdržal sa
20. Valter Retter nezávislý kandidát zdržal sa
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS zdržal sa
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub neprítomný

24. Vysporiadanie vzťahov k nehnuteľnostiam

14.12.2017 11:17:12
7. bod

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:15
Proti:0
Zdržali sa:2
Nehlasovali:0
Prítomní17
Neprítomní2
1. Adnan Akram nezávislý kandidát za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS zdržal sa
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS zdržal sa
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub neprítomný
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub neprítomný

25. Vysporiadanie vzťahov k nehnuteľnostiam

14.12.2017 11:19:20
7. bod

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:12
Proti:0
Zdržali sa:5
Nehlasovali:0
Prítomní17
Neprítomní2
1. Adnan Akram nezávislý kandidát zdržal sa
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub zdržal sa
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub zdržal sa
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS zdržal sa
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub zdržal sa
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub neprítomný
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub neprítomný

26. Vysporiadanie vzťahov k nehnuteľnostiam

14.12.2017 11:20:35
7. bod

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:9
Proti:1
Zdržali sa:7
Nehlasovali:0
Prítomní17
Neprítomní2
1. Adnan Akram nezávislý kandidát zdržal sa
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub zdržal sa
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS proti
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub zdržal sa
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS zdržal sa
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub zdržal sa
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub zdržal sa
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub neprítomný
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS zdržal sa
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub neprítomný

27. Vysporiadanie vzťahov k nehnuteľnostiam

14.12.2017 11:25:47
8. bod

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:17
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní17
Neprítomní2
1. Adnan Akram nezávislý kandidát za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub neprítomný
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub neprítomný

28. Vysporiadanie vzťahov k nehnuteľnostiam

14.12.2017 11:27:28
9. bod

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:16
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:1
Prítomní16
Neprítomní3
1. Adnan Akram nezávislý kandidát za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub neprítomný
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS nehlasoval
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub neprítomný

29. Vysporiadanie vzťahov k nehnuteľnostiam

14.12.2017 11:30:25
10. bod

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:13
Proti:0
Zdržali sa:4
Nehlasovali:0
Prítomní17
Neprítomní2
1. Adnan Akram nezávislý kandidát za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub zdržal sa
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub zdržal sa
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub neprítomný
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát zdržal sa
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS zdržal sa
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub neprítomný

30. Vysporiadanie vzťahov k nehnuteľnostiam

14.12.2017 11:34:05
11. bod

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:17
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní17
Neprítomní2
1. Adnan Akram nezávislý kandidát za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub neprítomný
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub neprítomný

31. Vysporiadanie vzťahov k nehnuteľnostiam

14.12.2017 11:36:29
12. bod

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:17
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní17
Neprítomní2
1. Adnan Akram nezávislý kandidát za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub neprítomný
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub neprítomný

32. Vysporiadanie vzťahov k nehnuteľnostiam

14.12.2017 11:51:57
13. bod

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:17
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní17
Neprítomní2
1. Adnan Akram nezávislý kandidát za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub neprítomný
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub neprítomný

33. Vysporiadanie vzťahov k nehnuteľnostiam

14.12.2017 11:54:34
14. bod

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:16
Proti:0
Zdržali sa:1
Nehlasovali:0
Prítomní17
Neprítomní2
1. Adnan Akram nezávislý kandidát za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub zdržal sa
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub neprítomný
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub neprítomný

Štatistika hlasovania poslancov

Č. Meno Strana(y) Áno Nie Zdržal sa Nehlasoval Prítomný Neprítomný
1. Adnan Akram nezávislý kandidát 28 0 2 0 0 3
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub 28 1 4 0 0 0
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS 32 0 1 0 0 0
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS 32 0 0 1 0 0
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS 32 1 0 0 0 0
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub 27 0 6 0 0 0
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS 30 0 3 0 0 0
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS 32 0 0 1 0 0
16. Mgr. Ing. Igor Geletka Spoločný klub 30 0 3 0 0 0
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub 29 0 4 0 0 0
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS 32 0 1 0 0 0
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS 32 0 0 1 0 0
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub 0 0 0 0 0 33
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS 32 0 1 0 0 0
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS 30 0 2 1 0 0
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS 32 0 1 0 0 0
20. Valter Retter nezávislý kandidát 28 0 2 0 0 3
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS 31 0 2 0 0 0
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub 0 0 0 0 0 33