dnes je 25.06.2017, meniny má Tadeáš

2016

11. zasadnutie MsZ, 15.12.2016

1. Určenie overovateľov zápisnice a návrhovej komisie

15.12.2016 08:07:14

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:18
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní18
Neprítomní1
1. Adnan Akram Spoločný klub za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS neprítomný
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Bc. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

2. Návrh na schválenie programu rokovania

15.12.2016 08:09:00

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:18
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:1
Prítomní18
Neprítomní1
1. Adnan Akram Spoločný klub za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS nehlasoval
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Bc. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

3. Plnenie uznesení MsZ

15.12.2016 08:12:31

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:19
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní19
Neprítomní0
1. Adnan Akram Spoločný klub za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Bc. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

4. Správa o stave a príprave projektových žiadostí o nenávratný finančný prispevok za rok 2016

15.12.2016 08:16:17

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:19
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní19
Neprítomní0
1. Adnan Akram Spoločný klub za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Bc. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

5. Návrh na 3.zmenu rozpočtu mesta v roku 2016

15.12.2016 08:34:23

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:19
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní19
Neprítomní0
1. Adnan Akram Spoločný klub za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Bc. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

6. Návrh rozpočtu mesta Spišská Nová Ves na roky 2017, 2018, 2019

15.12.2016 09:42:13

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:13
Proti:0
Zdržali sa:6
Nehlasovali:0
Prítomní19
Neprítomní0
1. Adnan Akram Spoločný klub zdržal sa
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub zdržal sa
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub zdržal sa
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Bc. Ing. Igor Geletka Spoločný klub zdržal sa
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub zdržal sa
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub zdržal sa
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

7. Poskytnutie dotácií pre športové kluby združené v Rade športových klubov na rok 2017

15.12.2016 09:54:40

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:16
Proti:0
Zdržali sa:1
Nehlasovali:2
Prítomní17
Neprítomní2
1. Adnan Akram Spoločný klub nehlasoval
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS nehlasoval
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Bc. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub zdržal sa

8. VZN mesta SNV č. 2/2016 o miestnych daniach a miestnom poplatku za komunálne odpady a drobné stavebné odpady

15.12.2016 10:01:04

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:18
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:1
Prítomní18
Neprítomní1
1. Adnan Akram Spoločný klub za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS nehlasoval
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Bc. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

9. VZN č. 3/2016, ktorým sa zrušuje všeobecne záväzné nariadenie mesta SNV č. 3/2008 zo dňa 11. 12. 2008, ktorým sa vydáva Domový poriadok

15.12.2016 10:04:25

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:19
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní19
Neprítomní0
1. Adnan Akram Spoločný klub za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Bc. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

10. Dodatok č. 3 k VZN mesta SNV č. 5/2013 o určení výšky príspevkov v detských jasliach, školách a školských zariadeniach

15.12.2016 10:11:28

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:19
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní19
Neprítomní0
1. Adnan Akram Spoločný klub za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Bc. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

11. Dodatok č. 2 k VZN mesta SNV č. 2/2014 o určení výšky dotácie na mzdy a prevádzku škôl a školských zariadení zriadených na území mesta SNV

15.12.2016 10:17:46

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:19
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní19
Neprítomní0
1. Adnan Akram Spoločný klub za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Bc. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

12. VZN mesta SNV č. 4/2016 o určení školských obvodov pre základné školy v zriaďovateľskej pôsobnosti mesta Spišská Nová Ves

15.12.2016 10:20:45

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:19
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní19
Neprítomní0
1. Adnan Akram Spoločný klub za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Bc. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

13. Návrh na vyradenie neupotrebiteľného majetku mesta v správe Centra voľného času, Hutnícka 18, Spišská Nová Ves

15.12.2016 10:24:59

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:17
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:2
Prítomní17
Neprítomní2
1. Adnan Akram Spoločný klub za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Bc. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS nehlasoval
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS nehlasoval
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

14. Správa o výsledku kontrol

15.12.2016 10:28:38

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:16
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:3
Prítomní16
Neprítomní3
1. Adnan Akram Spoločný klub za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub nehlasoval
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Bc. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS nehlasoval
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS nehlasoval
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

15. Návrh plánu kontrolnej činnosti hlavného kontrolóra mesta na l. polrok 2017

15.12.2016 10:30:17

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:16
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:3
Prítomní16
Neprítomní3
1. Adnan Akram Spoločný klub za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub nehlasoval
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Bc. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS nehlasoval
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS nehlasoval
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

16. Vysporiadanie vzťahov k nehnuteľnostiam

15.12.2016 10:36:08
1. bod

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:18
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:1
Prítomní18
Neprítomní1
1. Adnan Akram Spoločný klub za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Bc. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS nehlasoval
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

17. Vysporiadanie vzťahov k nehnuteľnostiam

15.12.2016 10:42:59
2. bod

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:18
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:1
Prítomní18
Neprítomní1
1. Adnan Akram Spoločný klub za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Bc. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS nehlasoval
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

18. Vysporiadanie vzťahov k nehnuteľnostiam

15.12.2016 10:51:17
3. bod

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:18
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:1
Prítomní18
Neprítomní1
1. Adnan Akram Spoločný klub za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Bc. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub nehlasoval

19. Vysporiadanie vzťahov k nehnuteľnostiam

15.12.2016 10:57:38
4. bod

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:19
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní19
Neprítomní0
1. Adnan Akram Spoločný klub za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Bc. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

20. Vysporiadanie vzťahov k nehnuteľnostiam

15.12.2016 11:03:13
5. bod

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:19
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní19
Neprítomní0
1. Adnan Akram Spoločný klub za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Bc. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

21. Vysporiadanie vzťahov k nehnuteľnostiam

15.12.2016 11:06:49
6. bod

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:18
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:1
Prítomní18
Neprítomní1
1. Adnan Akram Spoločný klub za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Bc. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS nehlasoval
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

22. Vysporiadanie vzťahov k nehnuteľnostiam

15.12.2016 11:11:53
7. bod

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:18
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:1
Prítomní18
Neprítomní1
1. Adnan Akram Spoločný klub nehlasoval
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Bc. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

23. Vysporiadanie vzťahov k nehnuteľnostiam

15.12.2016 11:30:30
8. bod

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:8
Proti:1
Zdržali sa:9
Nehlasovali:1
Prítomní18
Neprítomní1
1. Adnan Akram Spoločný klub za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS zdržal sa
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS zdržal sa
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS zdržal sa
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS zdržal sa
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS zdržal sa
16. Bc. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS zdržal sa
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS proti
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS nehlasoval
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS zdržal sa
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS zdržal sa
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub zdržal sa

24. Vysporiadanie vzťahov k nehnuteľnostiam

15.12.2016 11:34:09
8. bod

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:12
Proti:0
Zdržali sa:7
Nehlasovali:0
Prítomní19
Neprítomní0
1. Adnan Akram Spoločný klub zdržal sa
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub zdržal sa
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub zdržal sa
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Bc. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub zdržal sa
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub zdržal sa
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát zdržal sa
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub zdržal sa

25. Vysporiadanie vzťahov k nehnuteľnostiam

15.12.2016 11:40:51
9. bod

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:18
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:1
Prítomní18
Neprítomní1
1. Adnan Akram Spoločný klub za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS nehlasoval
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Bc. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

26. Vysporiadanie vzťahov k nehnuteľnostiam

15.12.2016 11:48:59
10. bod

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:19
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní19
Neprítomní0
1. Adnan Akram Spoločný klub za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Bc. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

27. Vysporiadanie vzťahov k nehnuteľnostiam

15.12.2016 11:53:08
11. bod

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:19
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní19
Neprítomní0
1. Adnan Akram Spoločný klub za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
16. Bc. Ing. Igor Geletka Spoločný klub za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

Štatistika hlasovania poslancov

Č. Meno Strana(y) Áno Nie Zdržal sa Nehlasoval Prítomný Neprítomný
1. Adnan Akram Spoločný klub 23 0 2 2 0 0
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub 25 0 2 0 0 0
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS 25 0 1 1 0 0
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS 26 0 1 0 0 0
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS 24 0 1 1 0 1
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub 23 0 2 2 0 0
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS 24 0 1 2 0 0
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS 26 0 1 0 0 0
16. Bc. Ing. Igor Geletka Spoločný klub 26 0 1 0 0 0
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub 25 0 2 0 0 0
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS 23 0 1 3 0 0
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS 26 1 0 0 0 0
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub 25 0 2 0 0 0
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS 26 0 0 1 0 0
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS 24 0 1 2 0 0
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS 26 0 1 0 0 0
20. Valter Retter nezávislý kandidát 26 0 1 0 0 0
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS 23 0 0 4 0 0
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub 23 0 3 1 0 0