dnes je 18.08.2017, meniny má Elena, Helena

2015

6. zasadnutie MsZ, 16.12.2015

1. Určenie overovateľov zápisnice a návrhovej komisie

16.12.2015 08:05:26

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:16
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:1
Prítomní16
Neprítomní3
1. Adnan Akram Spoločný klub za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub neprítomný
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub nehlasoval
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
16. Mgr. Mária Kaľavská KDH,NOVA,SaS,OĽaNO,KDS,MOST-HÍD za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát neprítomný
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

2. Návrh na schválenie programu rokovania

16.12.2015 08:06:20

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:18
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:1
Prítomní18
Neprítomní1
1. Adnan Akram Spoločný klub za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub nehlasoval
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
16. Mgr. Mária Kaľavská KDH,NOVA,SaS,OĽaNO,KDS,MOST-HÍD za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

3. Plnenie uznesení MsZ

16.12.2015 08:09:23

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:19
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní19
Neprítomní0
1. Adnan Akram Spoločný klub za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
16. Mgr. Mária Kaľavská KDH,NOVA,SaS,OĽaNO,KDS,MOST-HÍD za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

4. Návrh na 5. zmenu rozpočtu mesta v roku 2015

16.12.2015 08:24:06

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:19
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní19
Neprítomní0
1. Adnan Akram Spoločný klub za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
16. Mgr. Mária Kaľavská KDH,NOVA,SaS,OĽaNO,KDS,MOST-HÍD za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

5. VZN č. 4/2015 o miestnych daniach a miestnom poplatku za komunálne odpady a drobné stavebné odpady na území mesta SNV

16.12.2015 08:46:17

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:19
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní19
Neprítomní0
1. Adnan Akram Spoločný klub za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
16. Mgr. Mária Kaľavská KDH,NOVA,SaS,OĽaNO,KDS,MOST-HÍD za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

6. Dodatok č. 1 k VZN Mesta SNV Ves o určení výšky dotácie na mzdy a prevádzku škôl a šk. zariadení zriadených na území mesta SNV

16.12.2015 08:53:15

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:19
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní19
Neprítomní0
1. Adnan Akram Spoločný klub za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
16. Mgr. Mária Kaľavská KDH,NOVA,SaS,OĽaNO,KDS,MOST-HÍD za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

7. VZN č. 5 / 2015 o určení miesta a času zápisu dieťaťa na plnenie povinnej šk. dochádzky v ZŠ, ktorých zriaďovateľom je Mesto SNV

16.12.2015 08:57:37

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:19
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní19
Neprítomní0
1. Adnan Akram Spoločný klub za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
16. Mgr. Mária Kaľavská KDH,NOVA,SaS,OĽaNO,KDS,MOST-HÍD za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

8. Návrh na zriadenie elokovaných pracovísk CVČ ADAM

16.12.2015 09:15:20

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:19
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní19
Neprítomní0
1. Adnan Akram Spoločný klub za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
16. Mgr. Mária Kaľavská KDH,NOVA,SaS,OĽaNO,KDS,MOST-HÍD za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

9. VZN č. 6/2015 o podmienkach prenajímania mestských bytov na území mesta Spišská Nová Ves

16.12.2015 09:21:33

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:19
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní19
Neprítomní0
1. Adnan Akram Spoločný klub za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
16. Mgr. Mária Kaľavská KDH,NOVA,SaS,OĽaNO,KDS,MOST-HÍD za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

10. VZN č. 7/2015 o zákaze podávania a požívania alkoholických nápojov mesta Spišská Nová Ves

16.12.2015 09:25:53

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:19
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní19
Neprítomní0
1. Adnan Akram Spoločný klub za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
16. Mgr. Mária Kaľavská KDH,NOVA,SaS,OĽaNO,KDS,MOST-HÍD za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

11. Návrh na schválenie žiadosti o poskytnutie dotácie na obstaranie náhradných nájomných bytov

16.12.2015 09:29:27

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:18
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:1
Prítomní18
Neprítomní1
1. Adnan Akram Spoločný klub za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
16. Mgr. Mária Kaľavská KDH,NOVA,SaS,OĽaNO,KDS,MOST-HÍD za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát nehlasoval
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

12. Návrh na zriadenie komunitného centra

16.12.2015 09:32:25

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:19
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní19
Neprítomní0
1. Adnan Akram Spoločný klub za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
16. Mgr. Mária Kaľavská KDH,NOVA,SaS,OĽaNO,KDS,MOST-HÍD za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

13. Návrh na uzatvorenie kúpnej zmluvy, ktorej predmetom je predaj HDPE rúr a mikrotrubiek

16.12.2015 09:43:14

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:16
Proti:0
Zdržali sa:3
Nehlasovali:0
Prítomní19
Neprítomní0
1. Adnan Akram Spoločný klub za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub zdržal sa
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub zdržal sa
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
16. Mgr. Mária Kaľavská KDH,NOVA,SaS,OĽaNO,KDS,MOST-HÍD za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub zdržal sa

14. Návrh na zmenu člena mestského výboru č. 5 ­ SÍDLSIKO ZÁPAD

16.12.2015 09:45:20

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:19
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní19
Neprítomní0
1. Adnan Akram Spoločný klub za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
16. Mgr. Mária Kaľavská KDH,NOVA,SaS,OĽaNO,KDS,MOST-HÍD za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

15. VZN č. 8/2015 o prevádzkovom poriadku pohrebísk na území mesta Spišská Nová Ves

16.12.2015 10:05:00

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:18
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní18
Neprítomní1
1. Adnan Akram Spoločný klub za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
16. Mgr. Mária Kaľavská KDH,NOVA,SaS,OĽaNO,KDS,MOST-HÍD za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS neprítomný
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

16. VZN č. 9/2015 o nakladaní s komunálnymi odpadmi a drobnými stavebnými odpadmi na území mesta Spišská Nová Ves

16.12.2015 10:08:38

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:18
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní18
Neprítomní1
1. Adnan Akram Spoločný klub za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
16. Mgr. Mária Kaľavská KDH,NOVA,SaS,OĽaNO,KDS,MOST-HÍD za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS neprítomný
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

17. Vstup mesta Spišská Nová Ves do projektu KSK - Program technickej pomoci ELENA

16.12.2015 10:15:47

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:17
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní17
Neprítomní2
1. Adnan Akram Spoločný klub za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS neprítomný
16. Mgr. Mária Kaľavská KDH,NOVA,SaS,OĽaNO,KDS,MOST-HÍD za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS neprítomný
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

18. Vyhodnotenie plnenia Rozvojového plánu mesta Spišská Nová Ves za roky 2012 -2015

16.12.2015 10:22:17

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:17
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní17
Neprítomní2
1. Adnan Akram Spoločný klub za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS neprítomný
16. Mgr. Mária Kaľavská KDH,NOVA,SaS,OĽaNO,KDS,MOST-HÍD za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS neprítomný
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

19. Aktualizácia RPM SNV v zmysle platnej legislatívy v oblasti regionálneho rozvoja a Kohéznej politiky EÚ pre nové PO 2014 -2020

16.12.2015 10:30:38

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:16
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:1
Prítomní16
Neprítomní3
1. Adnan Akram Spoločný klub za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS neprítomný
16. Mgr. Mária Kaľavská KDH,NOVA,SaS,OĽaNO,KDS,MOST-HÍD za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS neprítomný
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS nehlasoval
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

20. Návrh rozpočtu Mesta Spišská Nová Ves na roky 2016, 2017, 2018

16.12.2015 11:13:59

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:16
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:1
Prítomní16
Neprítomní3
1. Adnan Akram Spoločný klub za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub nehlasoval
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS neprítomný
16. Mgr. Mária Kaľavská KDH,NOVA,SaS,OĽaNO,KDS,MOST-HÍD za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS neprítomný
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

21. Správa o výsledku kontrol

16.12.2015 11:17:34

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:14
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:3
Prítomní14
Neprítomní5
1. Adnan Akram Spoločný klub za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub nehlasoval
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS neprítomný
16. Mgr. Mária Kaľavská KDH,NOVA,SaS,OĽaNO,KDS,MOST-HÍD za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS nehlasoval
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS neprítomný
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub nehlasoval

22. Návrh plánu kontrolnej činnosti hlavného kontrolóra mesta na I. polrok 2016

16.12.2015 11:19:34

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:14
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:3
Prítomní14
Neprítomní5
1. Adnan Akram Spoločný klub za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub nehlasoval
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS neprítomný
16. Mgr. Mária Kaľavská KDH,NOVA,SaS,OĽaNO,KDS,MOST-HÍD za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS nehlasoval
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS neprítomný
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub nehlasoval

23. Zásady nájmu nebytových priestorov mesta Spišská Nová Ves - novelizácia

16.12.2015 11:25:35

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:16
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:1
Prítomní16
Neprítomní3
1. Adnan Akram Spoločný klub za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS neprítomný
16. Mgr. Mária Kaľavská KDH,NOVA,SaS,OĽaNO,KDS,MOST-HÍD za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS neprítomný
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub nehlasoval

24. Vysporiadanie vzťahov k nehnuteľnostiam

16.12.2015 11:29:33
1.

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:18
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní18
Neprítomní1
1. Adnan Akram Spoločný klub za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
16. Mgr. Mária Kaľavská KDH,NOVA,SaS,OĽaNO,KDS,MOST-HÍD za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS neprítomný
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

25. Vysporiadanie vzťahov k nehnuteľnostiam

16.12.2015 11:32:52
2.

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:18
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní18
Neprítomní1
1. Adnan Akram Spoločný klub za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
16. Mgr. Mária Kaľavská KDH,NOVA,SaS,OĽaNO,KDS,MOST-HÍD za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS neprítomný
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

26. Vysporiadanie vzťahov k nehnuteľnostiam

16.12.2015 11:44:07
3.

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:18
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní18
Neprítomní1
1. Adnan Akram Spoločný klub za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
16. Mgr. Mária Kaľavská KDH,NOVA,SaS,OĽaNO,KDS,MOST-HÍD za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS neprítomný
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

27. Vysporiadanie vzťahov k nehnuteľnostiam

16.12.2015 11:50:56
4.

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:18
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní18
Neprítomní1
1. Adnan Akram Spoločný klub za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
16. Mgr. Mária Kaľavská KDH,NOVA,SaS,OĽaNO,KDS,MOST-HÍD za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS neprítomný
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

28. Vysporiadanie vzťahov k nehnuteľnostiam

16.12.2015 11:55:00
5.

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:18
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní18
Neprítomní1
1. Adnan Akram Spoločný klub za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
16. Mgr. Mária Kaľavská KDH,NOVA,SaS,OĽaNO,KDS,MOST-HÍD za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS neprítomný
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

29. Vysporiadanie vzťahov k nehnuteľnostiam

16.12.2015 12:00:00
6.

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:17
Proti:0
Zdržali sa:1
Nehlasovali:0
Prítomní18
Neprítomní1
1. Adnan Akram Spoločný klub za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
16. Mgr. Mária Kaľavská KDH,NOVA,SaS,OĽaNO,KDS,MOST-HÍD za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS neprítomný
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub zdržal sa

30. Vysporiadanie vzťahov k nehnuteľnostiam

16.12.2015 12:04:30
7.

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:18
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní18
Neprítomní1
1. Adnan Akram Spoločný klub za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
16. Mgr. Mária Kaľavská KDH,NOVA,SaS,OĽaNO,KDS,MOST-HÍD za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS neprítomný
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

31. Vysporiadanie vzťahov k nehnuteľnostiam

16.12.2015 12:25:37
8.

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:18
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní18
Neprítomní1
1. Adnan Akram Spoločný klub za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
16. Mgr. Mária Kaľavská KDH,NOVA,SaS,OĽaNO,KDS,MOST-HÍD za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS neprítomný
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

32. Vysporiadanie vzťahov k nehnuteľnostiam

16.12.2015 12:32:11
9.

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:18
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:0
Prítomní18
Neprítomní1
1. Adnan Akram Spoločný klub za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
16. Mgr. Mária Kaľavská KDH,NOVA,SaS,OĽaNO,KDS,MOST-HÍD za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS neprítomný
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

33. Vysporiadanie vzťahov k nehnuteľnostiam

16.12.2015 12:47:47
10.

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:9
Proti:4
Zdržali sa:6
Nehlasovali:0
Prítomní19
Neprítomní0
1. Adnan Akram Spoločný klub zdržal sa
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub proti
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS zdržal sa
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub zdržal sa
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub proti
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS zdržal sa
16. Mgr. Mária Kaľavská KDH,NOVA,SaS,OĽaNO,KDS,MOST-HÍD za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS zdržal sa
20. Valter Retter nezávislý kandidát proti
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS zdržal sa
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub proti

34. Vysporiadanie vzťahov k nehnuteľnostiam

16.12.2015 12:52:09
11.

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:18
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:1
Prítomní18
Neprítomní1
1. Adnan Akram Spoločný klub za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
16. Mgr. Mária Kaľavská KDH,NOVA,SaS,OĽaNO,KDS,MOST-HÍD za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát nehlasoval
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

35. Vysporiadanie vzťahov k nehnuteľnostiam

16.12.2015 12:55:46
12.

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:17
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:2
Prítomní17
Neprítomní2
1. Adnan Akram Spoločný klub za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS za
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub nehlasoval
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
16. Mgr. Mária Kaľavská KDH,NOVA,SaS,OĽaNO,KDS,MOST-HÍD za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát nehlasoval
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

36. Vysporiadanie vzťahov k nehnuteľnostiam

16.12.2015 12:59:39
13.

Poslanci mestského zastupiteľstva hlasovali nasledovne:

Za:18
Proti:0
Zdržali sa:0
Nehlasovali:1
Prítomní18
Neprítomní1
1. Adnan Akram Spoločný klub za
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub za
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS za
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS za
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS nehlasoval
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub za
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS za
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS za
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub za
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS za
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS za
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub za
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS za
16. Mgr. Mária Kaľavská KDH,NOVA,SaS,OĽaNO,KDS,MOST-HÍD za
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS za
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS za
20. Valter Retter nezávislý kandidát za
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS za
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub za

Štatistika hlasovania poslancov

Č. Meno Strana(y) Áno Nie Zdržal sa Nehlasoval Prítomný Neprítomný
1. Adnan Akram Spoločný klub 35 0 1 0 0 0
17. Mgr. Daniela Antalová Spoločný klub 34 0 0 1 0 1
13. Ing. Michal Beharka Smer-SD,SNS 36 0 0 0 0 0
5. Bc. Ing. Janka Brziaková Smer-SD,SNS 36 0 0 0 0 0
15. Ing. Márian Bubeník Smer-SD,SNS 35 0 0 1 0 0
9. Mgr. Andrej Cpin Spoločný klub 35 1 0 0 0 0
4. PaedDr. Dávid Demečko Smer-SD,SNS 35 0 1 0 0 0
14. Mgr. Michal Demečko Smer-SD,SNS 36 0 0 0 0 0
3. Ing. Jozef Gonda Spoločný klub 31 0 2 3 0 0
7. Mgr. Lea Grečková Smer-SD,SNS 36 0 0 0 0 0
19. Ing. Vladimír Jančík Smer-SD,SNS 36 0 0 0 0 0
6. Mgr. Rastislav Javorský Spoločný klub 32 1 1 2 0 0
12. Mgr. Jozef Kačenga Smer-SD,SNS 28 0 1 0 0 7
16. Mgr. Mária Kaľavská KDH,NOVA,SaS,OĽaNO,KDS,MOST-HÍD 36 0 0 0 0 0
8. Ing. Vasil Kolesár Smer-SD,SNS 34 0 0 2 0 0
11. Ing. Ondrej Majerník Smer-SD,SNS 17 0 1 0 0 18
20. Valter Retter nezávislý kandidát 31 1 0 3 0 1
10. Ľubomír Vaic Smer-SD,SNS 34 0 1 1 0 0
18. Ing. Zuzana Záborská Spoločný klub 30 1 2 3 0 0