dnes je 21.11.2017, meniny má Elvíra

Rok 2001

1.  Matúš UŽÁK

  • nar. 13. 4. 1981,
  • reprezentant SR v rýchlokorčuľovaní na krátkej dráhe,
  • účastník Svetového pohára,
  • Calgary, Kanada - 17. miesto,
  • Changchun, Čína - 34. miesto,
  • účastník Svetovej zimnej univerziády, Zakopané, Poľsko - 19. miesto,
  • Olympijské nádeje Trnava, Slovensko - 2. miesto,
  • Pohár Poľska, Bialystok - 1. miesto,
  • Maple cup Bialystok, Poľsko - 1. miesto,
  • Majstrovstvá Česka, Žďár nad  Sázavou - 1. miesto,
  • Majstrovstvá Slovenska, Sp. Nová Ves - 2. miesto,
  • Olympijská kvalifikácia Salt  Lake City, USA - 28. miesto,
  • postup na Zimné olympijské hry 2002.

2.  Ing. Peter MLYNARČÍK

  • dlhodobý člen Športovo-streleckého klubu v Sp. Novej  Vsi,
  • člen reprezentácie SR v športovej streľbe,
  • Medzinárodné preteky Ostrava - 1. miesto,
  • Česká strelecká liga - 1. miesto,
  • Český Pohár - 1. miesto,
  • Majstrovstvá Slovenska - 3. miesto,
  • Majstrovstvá Čiech - 4. miesto,
  • Slovenská Extraliga - 2. miesto,
  • Svetový rebríček strelcov - 53. miesto.

3.  Peter RERKO - BK AC LB

  • nar. 26. 3. 1984,
  • člen reprezentačného družstva juniorov „17“ a „18“,
  • hráč družstva mužov v 2. lige,
  • hráč juniorského kolektívu,  
  • 1996 - M SR mladší žiaci Svit - 2. miesto,
  • 1996 - Minieurópa 96 mladší žiaci Luxemburg - 1. miesto,
  • 1997 - M SR starší  žiaci Sp. Nová Ves - 1. miesto,
  • 2000 - M SR kadeti Svit - 2. miesto,
  • 2001 - M SR juniori Bratislava - 2. miesto.

4.  Tibor MARCHYN  ml.

  • nar. 20. 3. 1985,
  • reprezentant SR v raketovom modelárstve,
  • vicemajster sveta (2000),
  • najlepší junior Európy za rok 2001 a najlepší junior Slovenska za rok 2001, 
  • Majster Európy - kategória S5 -  maketa výška - jednotlivci,
  • Vicemajster Európy - kategória S7 - maketa bodovacia - jednotlivci,
  • Vicemajster Európy - kategória S8 - rádiom riadený raketový klzák - jednotlivci,
  • 2x Vicemajster Európy - kategória S5 a S8 - družstvá,
  • Majstrovstvá  Európy - kategória S7 - družstvá - 3. miesto,
  • Majstrovstvá Slovenska - kategória S7 - jednotlivci - Majster Slovenska - 1. miesto,
  • Majstrovstvá  Slovenska - kategória S6A - raketa streamer, 
  • jednotlivci - Majster Slovenska - 1. miesto

5.  Ing. Ján ŠABLA

  • pilot aeroklubu,
  • reprezentant SR,
  • XII. Majstrovstvá Slovenska v presnom lietaní - 1. miesto,
  • IX. Majstrovstvá Slovenska v leteckej navigácii - rally - 1. miesto, 
  • XXV. Ročník Let Strážovskou hornatinou - 1. miesto,
  • Majstrovstvá ČR v Leteckej Rally - 4. miesto,
  • II. Svetové letecké hry a X. Majstrovstvá Európy v presnom lietaní, Španielsko,
  • Pohárová súťaž v presnosti pristátia - 4. miesto,
  • Celkové výsledky (N. T. - nav. let, O. T. - vyhľadávanie objektov, L. T. - pristátia) - 14.  miesto