Dnes je 23.03.2019, meniny má Adrián
Mesto Spišská Nová Ves
 
   Aktuality > Detail

Detail správy

11. 10. 2013 09:23

Aktív MsP


Dňa 24. 9. 2013 sa konal na Mestskej polícii v SNV aktív, na ktorom bola vyhodnotená práca príslušníkov za obdobie 8 mesiacov roku 2013.

Náčelník JUDr. Michal Komara, PhD. vyhodnotil  činnosť mestskej polície v Spišskej Novej vsi za obdobie ôsmych mesiacov roku 2013. Na úvod vyzdvihol hlavne činnosť príslušníkov pri dohľade nad verejným poriadkom počas veľkých kultúrno-spoločenských podujatí, ako je Spišský trh, Mesto deťom a masovo-športové podujatia. Taktiež bola vyslovená spokojnosť s každodennou prácou príslušníkov mestskej polície, nakoľko v každom smere išlo o nárast výkonov oproti rovnakému obdobiu za predchádzajúci rok 2012. Darilo sa zabezpečovať verejný poriadok na uliciach nášho mesta na prijateľnej úrovni. Taktiež je dôvod uviesť, že v spomínanom období nebola na príslušníka mestskej polície podaná ani jedna oficiálna opodstatnená sťažnosť.
Po ukončení aktívu sa stretli príslušníci Mestskej polície na Farmárskom dvore v Novoveskej Hute, kde spoločne s náčelníkom a za pomoci pracovníkov Lesov mesta, zavŕšili hodnotené obdobie rekondičným dňom. V príjemnom lesnom prostredí, po náročnej práci aspoň na chvíľku zabudli na úskalia náročnej práce policajta a nabrali nových síl do ďalšieho obdobia svojej práce v prospech občanov nášho mesta.