Dnes je 24.04.2019, meniny má Juraj
Mesto Spišská Nová Ves
 
   Aktuality > Detail

Detail správy

01. 04. 2019 08:12

Pošta Spišská Nová Ves 3 - oznámenie o dočasnom zatvorení pošty

Dovoľujeme si Vám oznámiť, že v období od 1. 4. do 31. 5. 2019 bude Pošta Spišská Nová Ves 3, nachádzajúca sa na adrese Ing. Kožucha 6, z dôvodu vysokej chorobnosti zamestnancov tejto pošty i celého obvodu hlavnej pošty Spišská Nová Ves zatvorená.

Problém s personálnym obsadením tejto pošty riešime už dlhší čas, a to dočasným obmedzením hodín pre verejnosť. Žiaľ, situácia sa skomplikovala a týmto spôsobom už  nedokážeme ďalej zabezpečiť poskytovanie poštových služieb.

 

Veríme, že situácia sa v priebehu budúcich dní zlepší a my sa budeme môcť vrátiť k otvoreniu tejto pošty a k úplnému rozsahu poskytovaných služieb.

 

Počas dočasného zatvorenia pošty Spišská Nová Ves 3 budú poštové služby v danej lokalite zabezpečené najbližšou poštou Spišská Nová Ves 1. Verejnosť je o zatvorení Pošty Spišská Nová Ves 3 informovaná:

 

-  na webe Slovenskej pošty: www.posta.sk

- výveskou, ktorá je umiestnená na pošte Spišská Nová Ves 3 – na výveske sú uvedené tiež najbližšie sa nachádzajúce pošty a ich otváracie hodiny

 

Pokiaľ je to možné, prosíme Vás o informovanie obyvateľov Vám dostupnými prostriedkami, napr. prostredníctvom Vašej webovej stránky, SMS správ a pod.

 

V prípade akýchkoľvek dotazov nás môžete kontaktovať na tf. číslach 055/ 6813400, 6813172.

 

S pozdravom

 

                                                                                                Mgr. Mária Žeňuchová

riaditeľ CRPP Košice