dnes je 27.03.2017, meniny má Alena
 
   Aktuality > Detail

Detail správy

07. 02. 2017 10:11

Posledná šanca získať svoje stratené veci

Od: MsP Spišská Nová Ves

Stratili ste niečo a ani nedúfate, že to ešte niekedy nájdete? Prezrite si zoznam vecí - často cenných i možno srdcu blízkych - s popisom miesta, dátumu a času ich nájdenia, ktoré boli poctivými nálezcami odovzdané Mestskej polícii v SNV. Možno bude medzi nimi i tá Vaša :)


Mestská polícia (MsP) vyzýva občanov, ktorí niečo stratili, hľadajú a už ani nedúfajú, že to ešte niekedy nájdu, aby si prezreli zoznam vecí - nálezov, ktoré boli nájdené, odovzdané a uložené na Mestskej polícii, Školská ul. 1 v Spišskej Novej Vsi.

Tieto nálezy sú do určitej zákonnej lehoty uložené na MsP, avšak za veľmi krátky čas bude musieť MsP tieto veci odovzdať na finančné odd. obvodného úradu v sídle kraja a ľudia prídu o možnosť sa k nim dostať...

Medzi dosť vzácne nálezy patria - okrem mobilov, kde sa cena pohybuje cez 300 € za kus - aj dva horské bicykle, zlata obrúčka, zlatá retiazka, kabelky s hodnotným obsahom i peňaženka s finančnou hotovosťou...

Nálezy sú okrem sekcie MESTSKÁ POLÍCIA - STRATY A NÁLEZY na web stránke mesta pravidelne uverejňované aj v kult.-spol. mesačníku Informátor.