Dnes je 08.04.2020, meniny má Albert
Mesto Spišská Nová Ves
 
   Aktuality > Detail

Detail správy

28. 11. 2019 11:30

Mesto upravuje úradné hodiny tak, aby vyhovovali viac občanom

Mestský úrad v Spišskej Novej Vsi zaviedol od 1. decembra zmenu časovej prevádzky úradu. Jej cieľom je zvýšiť dostupnosť úradu občanom a klientom. Úradné hodiny sa okrem stredy a piatku predlžujú o hodinu, to znamená, že v pondelok a utorok budú od 8.00 hod. do 15.30 hod., v stredu ostávajú v pôvodnom rozsahu, teda od 8.00 do 16.30 hod., vo štvrtok od 8.00 hod. do 15.30 hod. s výnimkou stavebného úradu, pre ktorý je tento deň nestránkový. Piatok ostáva v doterajšom režime od 8.00 hod. do 14.00 hod.

 

„Táto prevádzková doba sa týka všetkých pracovísk s obsadením aspoň jedným zamestnancom, ktoré bývajú navštevované občanmi a klientmi úradu. Medzi takéto pracoviská nepočítame, napríklad učtáreň, referát krízového riadenia alebo referát rozvoja mesta a pod.,“ uviedol Marián Kellner, prednosta mestského úradu. 

 

I naďalej majú občania možnosť svoje podnety podávať prostredníctvom portálu https://www.odkazprestarostu.sk/spisska-nova-ves/pridat-podnet alebo prostredníctvom rubriky  Otázky, námety a pripomienky na web stránke mesta: www.spisskanovaves.eu. Postrehy môžu zasielať aj na facebook mesta (https://www.facebook.com/mestosnv/) alebo zasielať svoje pripomienky a postrehy do mestského informátora Ičko.

 

________________________________________________________________________
Text:
Tomáš Repčiak, pracovník pre styk s médiami, MsÚ, t. č. +421 53 4176 624
tomas.repciak(at)mestosnv.sk