Dnes je 18.06.2019, meniny má Vratislav(a)
Mesto Spišská Nová Ves
 
   Aktuality > Detail

Detail správy

23. 04. 2019 15:55

Harmonogram odstávok tepelných zariadení EMKOBEL, a. s., Spišská Nová Ves

Od: Ing. Marián Bubeník vedúci technicko-prevádzkového úseku Emkobel

v letnom období - máj, jún, júl 2019


Názov tepelného zariadenia

Ulice

Termín odstávky tepelného zariadenia

FABINIHO

B. Němcovej,
DOS - J. Fabiniho

6. - 10. 5.

LEVOČSKÁ

Levočská 16 - 22,
Dom smútku

6. - 10. 5.

HURBANOVA

Hurbanova 12 - 17

13. - 17. 5.

PANORÁMA

13. - 17. 5.

BANÍCKA

Banícka párne čísla
Konrádova

20. - 24. 5.

ŠOLTÉSOVA

Za Hornádom 1 - 10
E. M. Šoltésovej / nepárne 3 – 25
Potraviny

20. - 24. 5.

MIER 1 
J. Komenského

Štúrovo nábrežie
4 - 7, 15 - 20 
Komenského / nepárne
1 - 23
MŠ a ZŠ Komenského

27. - 31. 5.

TARČA 2
Dubová

Dubová 1 - 15
Javorová 7 - 11
Brezová 11 - 14
Lipová 1 - 12
Gymnázium Javorová
ZŠ a MŠ Lipová
STEZ

27. - 31. 5.

MIER 2
J. Wolkera 9

J. Wolkera / párne 14 - 24
J. Wolkera / nepárne 9 - 31
Trieda 1. mája 13, 15, 17, 19

3. - 7. 6.

TARČA 3
Topoľová

Lipová 14 - 19
Brezová 15 -  23
Gaštanová  1 - 9
Topoľová 1 -  17
CHARITA, Dom dôchodcov

3. - 7. 6.

MIER 3
Tr. 1. mája 37

Trieda 1. mája / nepárne
1 - 11, 21 – 51
Bezručova 1 – 7
J. Wolkera 33, 35, 37, 39
ZŠ a MŠ Z. Nejedlého

10. 6. - 14. 6.

MIER 4
Štúrovo nábrežie

Štúrovo nábrežie 9
J. Matušku 2, 4, 6, 8
Trieda 1. mája 2, 4, 10, 12
DK Mier, Zdrav. Stredisko, Pošta, Čistiareň, Spiš Market, Atrex

10. - 14. 6.

MESTSKÝ ÚRAD

17. - 21. 6.

ZIMNÝ ŠTADIÓN

17. - 21. 6.

VÝCHOD 1
Fr. Kráľa

Zimná 102 - 111, 130, 131
F. Kráľa
Reduta, Združena,
Hotelová akadémia,
Obch. stredisko

24. - 28. 6.

VÝCHOD 2
Slovenská

Kolárova
Slovenská párne 32 – 54
Moravská
Česká

24. - 28. 6.

RÁZUSOVA

Rázusova
Ing. O. Kožucha
Banícka / nepárne 17 - 27, 28
J. Hanulu / nepárne 13 - 27

1. - 5. 7.

ZÁPAD 3
Kolárska

Kolárska
Kamenárska
Tkáčska

Obchod Dymo

1. - 5. 7.

ZÁPAD 1
Strojnícka

Kováčska
Strojnícka
Hutnícka / nepárne 1 - 9
Zámočnícka
Hrnčiarska
Zdrav. stredisko,
MŠ Strojnícka

8. - 12. 7.

ZÁPAD 2  Duklianska

Duklianska 50, 52, 54, 56, 58
Hutnícka 8, 10, 12, 14
ZŠ Hutnícka

8. - 12. 7.

MIER 5
Tr. 1. mája 20

Štúrovo nábrežie 10 - 14
P. Jilemnického / nepárne
1 – 15
Trieda 1. mája / párne
6 – 26
Krčméryho
MŠ Jimneckého
Pohostinstvo

15. - 19. 7.

MIER 6
J. Wolkera 26

J. Wolkera / párne 26 – 34
Trieda 1. mája/ nepárne
53 – 63
P. Jilemnického 4, 6, 17, 19, 21
Dom charitas Sv. Jozefa
ZŠ Z. Nejedlého

15. - 19. 7.

HVIEZDOSLAVOVA

Hviezdoslavova 1 – 4,
Gorazdova
Levočská 9
Slovenská / párne 2 – 12
Slovenská 18, 22, 24, 26, 28
Svätoplukova 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10
Rastislavova 5, 6
Kolárova 1, 2, 3
Koceľova
Polícia,
MŠ Slovenská

22. - 26. 7.

TARČA 1
Agátová

Agátová 1 - 11
Brezová 1 - 10
Javorová 1 - 15
CBA, zdr. Stredisko

Termín bude spresnený v závislosti
od nadväzujúcich prác dodávateľov