dnes je 25.06.2017, meniny má Tadeáš
 
   Návštevník > Sprievodcovské služby

Sprievodcovské služby

Sprievodcovské služby ponúka Asociácia horských sprievodcov Slovenský raj, ktorá združuje kvalifikovaných sprievodcov s dlhoročnými skúsenosťami a s dokonalou znalosťou prostredia Slovenského raja, schopných poskytnúť prvotriedne služby a servis aj pre najnáročnejšieho klienta.

Prioritne sa sprievodcovia venujú územiu Národného parku Slovenský raj, ale i ďalším nemenej zaujímavým lokalitám prírodného a kultúrneho bohatstva Spiša, ako aj národným parkom Nízke Tatry a Vysoké Tatry.

V ponuke je doprovod po oficiálnych turistických trasách a cyklotrasách (napr. cyklotúra po Glackej ceste). Asociácia horských sprievodcov Slovenský raj však ako jediná má oprávnenie sprevádzať svojich klientov aj do území Národného parku Slovenský raj mimo oficiálnych trás, kam by ste sa inak nemohli pozrieť. Absolvovať takto so sprievodcom môžete napríklad výlet na inak turisticky neprístupnú Gačovskú skalu nad Dedinkami, ktorá sa nachádza v 5. stupni ochrany. V ponuke sú i adrenalínové aktivity, z ktorých najobľúbenejšie sú skalolezenie (možnosť absolvovať aj základný kurz skalolezenia) a ľadolezenie.

Kontakt:

Asociácia horských sprievodcov Slovenský raj
Ing. Vladimír Mucha
Tel.: +421 903 233 987, +421 903 624 680
E-mail: muchavladimir(at)gmail.com
Web: www.slovenskyraj-info.sk