dnes je 22.11.2014, meniny má Cecília
 
   Spišská Nová Ves
Hokerlik Príroda a história SpišaNaša Spišská

Aktuality

26. zasadnutie mestského zastupiteľstva v Spišskej Novej Vsi, 28. 11. 2014

vo veľkej zasadačke Mestského úradu, Štefánikovo nám. č. 1, Spišská Nová Ves

Upozornenie na prerušenie distribúcie elektrickej energie, 9. 12. 2014

V zmysle ustanovenia § 31 ods.2, písm. t) zákona č.251/2012 Z. z. o energetike a o zmene a doplnení niektorých zákonov v platnom znení Vám oznamujeme, že pre odberné miesto:

Vyhlásenie výsledkov voľby primátora mesta Spišská Nová Ves a poslancov Mestského zastupiteľstva v Spišskej Novej Vsi

Najviac hlasov získal kandidát č. 3 PhDr. Ján Volný, PhD. SMER - sociálna demokracia, a to 6 946. Nezávislý kandidát č. 1 Ing. Pavol Bečarik získal 4 227 hlasov.

Benefičný koncert, 29. 11. 2014

Slovenský Červený kríž územný spolok Spišská Nová Ves pozýva na Benefičný koncert.

Spišská Nová Ves medzi najkrajšími mestami Slovenska

Na portáli Slovakregion prebiehal už 6. ročník súťaže Najkrajšie mesto a obec Slovenska 2014. V rámci nej sa Spišská Nová Ves umiestnila v prvej päťke najkrajších miest.

Operačný plán zimnej údržby mestských komunikácií, verejných priestranstiev a parkovísk v Spišskej Novej Vsi na obdobie 2014 – 2015

V rámci svojej činnosti bude spoločnosť Brantner Nova, s. r. o., vykonávať zimnú údržbu mestských komunikácií (v ďalšom ZÚ), verejných priestranstiev a parkovísk v zimnom období 2014, 2015 plnom rozsahu mesta Spišská Nová...

Rodičia, pozor!

Mesto nevyberá od športových klubov žiadne prostriedky za prenájom športových zariadení!

Celoslovenská výtvarná súťaž: Rodina bez cigariet III. ročník

Občianske združenie Rodina a spoločnosť organizuje pre školský rok 2014/2015 ďalší ročník výtvarnej súťaže: Rodina bez cigariet III. ročník.

O 3 smartfóny s populárnym operačným systémom android sa bude bojovať v IV. kategórii: internetová súťaž projektu Rodina bez cigariet III. ročník. Po krátkom registrovaní na webových stránkach www.rodinabezcigariet.sk, môžu používatelia poslať svoju výtvarnú prácu do súťaže cez predvolený formulár, alebo môžu hlasovať za víťaza súťaže. Pre hromadné posielanie obrázkov pre ZUŠ, alebo základné školy je možnosť odoslať práce na e-mail združenia. Súťažné príspevky si môžu používatelia facebooku pozrieť aj na našom profile: www.facebook.com/RodinaBezCigariet.

Cieľom je propagovať Národnú protidrogovú stratégiu Slovenskej republiky a  poukázať na závažný spoločenský problém užívania návykových látok medzi čoraz mladšiu skupinou detí.

Viac na www.rodinabezcigariet.sk 

Realizované s finančnou podporou Ministerstva zdravotníctva SR – v rámci účelovej dotácie na podporu protidrogových aktivít pre rok 2014