dnes je 16.09.2014, meniny má Ľudmila
 
   Spišská Nová Ves
Európsky týždeň mobilityDni európskeho kultúrneho dedičstvaRÜCON Cup 2014Premiéra filmu Slovenský raj

Aktuality

Geológia hrou, 20. 9. 2014

Geológovia pozývajú 20. septembra 2014 od 9.00 do 16.00 hod. a Deň otvorených dverí Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra v Spišskej Novej Vsi.

Provinčný dom zažiari v plnej nádhere

Múzeum Spiša v Spišskej Novej Vsi, kultúrne zariadenie Košického samosprávneho kraja, ktoré je od vzniku v roku 1951 neoddeliteľnou súčasťou kultúrneho života mesta Spišská Nová Ves, sa dočkalo zaslúženého úspechu a uznania. Múzeum sídli v...

GRAFFITI SPIŠ 7

Graffiti Spiš je podujatie, v rámci ktorého domáci a zahraniční writeri už sedem rokov prezentujú legálnou formou pouličné výtvarné umenie. Pomocou sprejov rok čo rok skrášľujú šedé a zdevastované steny podchodov, garáží a ihrísk na našich...

Nové parkovisko na sídl. Tarča

V auguste bolo na Topoľovej ulici zrealizovaných 15 nových parkovacích miest. Mesto na ich realizáciu vynaložilo 13,2 tis. eur.

Vybudované parkovisko na sídl. Mier

V priebehu augusta bolo vybudovaných 23 parkovacích miest na Ul. J. Wolkera. Mesto na jeho výstavbu vynaložilo finančné prostriedky vo výške 16,2 tis. eur.

Zrealizovaný nový chodník na sídl. Západ

K zvýšeniu bezpečnosti prispeje nový prepojovací chodník medzi sídl. Západ I a obcou Smižany na Duklianskej ul. pri rímskokatolíckom kostole.

Opravené ďalšie chodníky

Na základe požiadavky MsV č. 7 - staré mesto bol na prelome mesiacov august a september zrealizovaný chodník na Rázusovej ul. č. 46, oprava chodníka a schodiska pri bytovom dome č. 24 - 26.