dnes je 20.12.2014, meniny má Dagmara
 
   Spišská Nová Ves
Divadlo Kontra – Vianoce 2014Štefanská zábavaPovedzte nám, pastierovia...Naša Spišská
Veselé Vianoce a šťastný nový rok

Aktuality

Zmena cestovného poriadku MHD

Upozorňujeme občanov na zmenu cestovného poriadku liniek mestskej hromadnej dopravy platnú od 14. 12. 2014.

Zmena termínu majstrovského basketbalového zápasu basketbalovej extraligy mužov

Zápas BK 04 AC LB Spišská Nová Ves - KOMÁRNO sa presúva z 27. 12. na 22. 12. 2014 o 18.00 h

Karta do raja

Návštevníci najkrajšieho prírodného skvostu na Spiši dostali pred Vianocami od OOCR Slovenský raj a partnerov jedinečný darček. Turisti, ktorí chcú spoznávať NP Slovenský raj, majú odteraz k dispozícii destinačnú kartu zliav.

Referendum 2015

Prezident Slovenskej republiky rozhodnutím č. 320/2014 Z. z., na základe petície občanov prijatej 27. augusta 2014 vyhlásil referendum a určil deň jeho konania na sobotu 7. februára 2015.

STEZ- príspevková organizácia mesta Spišská Nová Ves prenajme nebytové priestory

v Spišskej Novej vsi, a to: 1. V objekte Harichovská cesta 9028 (,,Tenisové kurty") v priestoroch budovy, súp. č. 3152 na parcele KN 1094/44

Mesto Spišská Nová Ves vyhlasuje výberové konanie

na obsadenie funkcie riaditeľa Základnej školy, Ing. O. Kožucha 11, Spišská Nová Ves

Advent 2014 v meste Spišská Nová Ves

Vianoce už klopú na dvere a my Vám prinášame prehľad vianočných podujatí, návštevou ktorých môžete pookriať, odpútať sa od každodenných problémov a prežiť krásne a ničím nerušené adventné obdobie.

Celoslovenská výtvarná súťaž: Rodina bez cigariet III. ročník

Občianske združenie Rodina a spoločnosť organizuje pre školský rok 2014/2015 ďalší ročník výtvarnej súťaže: Rodina bez cigariet III. ročník.

O 3 smartfóny s populárnym operačným systémom android sa bude bojovať v IV. kategórii: internetová súťaž projektu Rodina bez cigariet III. ročník. Po krátkom registrovaní na webových stránkach www.rodinabezcigariet.sk, môžu používatelia poslať svoju výtvarnú prácu do súťaže cez predvolený formulár, alebo môžu hlasovať za víťaza súťaže. Pre hromadné posielanie obrázkov pre ZUŠ, alebo základné školy je možnosť odoslať práce na e-mail združenia. Súťažné príspevky si môžu používatelia facebooku pozrieť aj na našom profile: www.facebook.com/RodinaBezCigariet.

Cieľom je propagovať Národnú protidrogovú stratégiu Slovenskej republiky a  poukázať na závažný spoločenský problém užívania návykových látok medzi čoraz mladšiu skupinou detí.

Viac na www.rodinabezcigariet.sk 

Realizované s finančnou podporou Ministerstva zdravotníctva SR – v rámci účelovej dotácie na podporu protidrogových aktivít pre rok 2014