dnes je 28.03.2015, meniny má Soňa
 
   Spišská Nová Ves
Lenka Filipová - ConcertinoJozef Mokoš: 'Jánošík alebo Pravda je len jedna'Shalome - Tanečné divadlo ATakStála expozícia: Jozef Hanula

Aktuality

Rušňoparáda, 18. 4. 2015

18. apríla bude zo železničnej stanice v Sp. Novej Vsi vypravený ďalší mimoriadny historický motorový vlak. Ten malých aj veľkých cestujúcich dovezie na unikátne a veľkolepé rodinné podujatie s názvom Rušňoparáda, plné zábavy, oddychu a...

Požiare lesov a vypaľovanie tráv

Veľké nebezpečenstvo vzniku požiarov v jarnom období predstavuje najmä vypaľovanie zvyškov trávnatých porastov, kríkov, ale aj zakladanie ohňa v prírode a aj neopatrnosť a neuvážená ľudská činnosť.

Upozornenie na odstávku verejného osvetlenia na Mlynskej ulici, od 26. 3. 2015

Z dôvodu výstavby Merkury Marketu a rekonštrukcie priľahlého chodníka dôjde 26. 3. 2015 k odpojeniu 3 stĺpov verejného osvetlenia na Mlynskej ulici nachádzajúcich sa v blízkosti stavby.

Záujemcovia o odber zemného plynu môžu podať žiadosť o pripojenie už aj elektronicky

Pripojte sa k plynu cez internet. Je to rýchle a pohodlné. Bezplatná elektronická aplikácia "ON-LINE FORMULÁRE" umožňuje zákazníkom posielať žiadosti o pripojenie z pohodlia domova a zároveň dobu vybavovania žiadostí významne skracuje.

Prieskum spokojnosti so službami v cestovnom ruchu na Slovensku

Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR si dalo za cieľ zlepšiť kvalitu služieb v cestovnom ruchu na Slovensku. Vyjadrite Vaše vnímanie kvality služieb i Vy prostredníctvom anonymného dotazníka.

Pozvánka na zasadnutie mestských výborov

MsV č. 3 - Ferčekovce, 9. 4. 2015 o 17.30 h * MsV č. 5 - sídl. Západ, 27. 3. 2015 o 16.00 h * MsV č. 9 - Telep, Modrý vrch - 1. 4. 2015 o 15.30 h

Skibus už nepremáva

OOCR SPIŠ a partneri si dovoľujú oznámiť, že SKIBUS v smere Spiš. N. Ves - Mlynky ukončil prevádzku ku dňu 15. 3. 2015. Ďakujeme všetkým, ktorí ho využili na ceste za svojimi zimnými aktivitami. Prajeme príjemnú jar.

Informátor apríl 2015